Apple Watch Series 7 ailesi, mümkün olduğu kadar çok kişinin bireysel boyutuna, rengine, yapı malzemesine ve bütçe tercihlerine uyacak şekilde tasarlandığından, bir ila iki düzine üyesi arasında herhangi bir yerde görmeye alışkınız. Aynı anda indirimli.

Teknik olarak şu anda Amazon’da durum böyle olsa da, çok özel bir model, çok özel bir fiyatla paketin üzerinde inkar edilemez bir şekilde yükseliyor. Hücresel özellikli 45 mm’lik bir modelde normalde 529 ABD doları karşılığında mevcuttur, Mavi alüminyum kasa ve uyumlu bir “Abyss Blue” spor kayışla acele ederseniz, dünyanın en çok satan akıllı saati bundan 126 $ daha ucuza sizin olabilir.
Bildiğimiz kadarıyla, bu, herhangi bir ürün için tamamen benzeri görülmemiş bir fiyat indirimi. Apple Watch Series 7 sürümü ve bu yazının yazıldığı sırada başka hiçbir model 70 dolardan fazla indirim almıyor gibi görünüyor.
Tabii ki, e-ticaret devinin hızla yaklaştığını düşünmeden bir Amazon anlaşması hakkında konuşmak zor. Prime Day festivali, ancak doğal olarak bu indirimin yakın zamanda aşılacağının garantisi yok ve belki de hepsinden iyisi, rastgele yeni 126 $ indirimini elde etmek için bir Prime aboneliğine ihtiyacınız yok.
şimdilik, Apple Watch Series 7, şüphesiz genel olarak paranın satın alabileceği en iyi akıllı saatler, EKG teknolojisi, düşme algılama ve Acil Durum SOS özellikleri (sadece birkaçını sayarsak) ile hayat kurtarır, sağlığınızı ve uyku kalitenizi iyileştirir, tam suya dayanıklı, eşyalarınızı mevcut en yüksek çözünürlükte en büyük ekranda gösterir ve ışıkları açık tutmak… şarjlar arasında sadece bir gün kadar. Oh, peki, mükemmel bir giyilebilir cihaz diye bir şey yok… henüz.telefon-1