Portronics, Hindistan’da ikiz 60W sürücüler IPX5 su geçirmezlik derecesine ve 9 saate kadar talep edilen oynatma süresine sahip Dash 12 TWS boombox hoparlörlerini piyasaya sürdü. TWS hoparlörler ayrıca Karaoke için bir mikrofonla birlikte gelir. Hoparlörler şu anda Portronics’in web sitesinde, Amazon.in’de ve diğer önde gelen çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalardan indirimli bir fiyata satın alınabilir. Şirket ayrıca satın alma için 12 ay garanti sunuyor. Hoparlörler ayrıca şarj için bir USB Type-C bağlantı noktasına sahiptir. Dash 12 ayrıca yerleşik çok renkli LED ışıklarla birlikte gelir.

Portronics Dash 12 fiyatı ve bulunabilirliği

Portronics, Hindistan’da Dash 12 TWS boombox hoparlörlerini maksimum Rs perakende fiyatı ile piyasaya sürdü. 12,999. Hoparlörler şu anda indirimli Rs fiyatıyla satın alınabilir. 7,799, 12 ay garantili portronik.com, Amazon.in ve diğer önde gelen çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalarda. Ancak, yalnızca tek bir renk seçeneğiyle satın alınabilir – Siyah.

Bununla birlikte, şirket tarafından açıklanan indirimli fiyat Rs. 7,799, Dash 12 TWS hoparlörleri listelenmiş Amazon.in’de Rs fiyat etiketi ile. 7.499.

Portronics Dash 12 teknik özellikleri

Portronics Dash 12, yüksek ve net ses için 60W çıkış sağlayan ikiz sürücülü, boombox tarzı TWS hoparlörlerdir. Bluetooth v5.0, AUX ve USB bağlantısı ile birlikte gelir. Ayrıca, çalınan vuruşlara göre yanıp sönen yerleşik çok renkli LED ışıklar da vardır. Hoparlörler, ev partileri sırasında kullanışlı olacak Karaoke modu için bir mikrofonla birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcıların bas, tiz ve diğer müzik bileşenlerini ayarlamasına yardımcı olabilecek ekolayzır işlevini de destekler.

Portronics ayrıca, hoparlörleri eller serbest olarak çalıştırmak için Dash 12 TWS hoparlörlerine yerleşik bir sesli yardımcı özelliği ekledi. Birleştirilmiş 120W daha güçlü ses çıkışı için kullanıcıların Bluetooth v5.0 aracılığıyla iki Dash 12 hoparlörü birbirine bağlamasını sağlayan bir TWS özelliği de vardır. Dash 12 hoparlörler, maksimum ses seviyesinde 9 saate kadar çalma süresi ve 5 saate kadar çalma süresi sağlayabilen 6.600 mAh pilini şarj etmek için bir USB Type-C bağlantı noktasına sahiptir. Hoparlörler 458x181x230mm boyutlarındadır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8