Ne bilmek istiyorsun

  • A Plague Tale: Requiem, Asobo Studio tarafından 2019 başlık geliştiricisi olan ve Focus Entertainment tarafından yayınlanan A Plague Tale: Innocence’ın devamı niteliğindedir.
  • Bir Plague Tale: Requiem ilk olarak 2022 Xbox ve Bethesda Games Showcase sırasında yinelenen bir pencere olan 2022 sürüm penceresiyle Xbox ve Bethesda Games Showcase 2021’de duyuruldu.
  • 23 Haziran’daki bir canlı yayın sırasında geliştiriciler, A Plague Tale: Requiem’in yayın tarihinin 18 Ekim 2022 olduğunu paylaştı.
  • A Plague Tale: Requiem, konsol, PC ve Bulut için Xbox Game Pass’te birinci gün piyasaya çıkıyor.

Asobo Studio ve Focus Entertainment’ın sıçan sürüsü korku hikayesinin bir sonraki bölümü olan A Plague Tale: Requiem, geliştiriciler tarafından Perşembe günkü özel bir canlı yayında paylaşıldığı üzere, yayın tarihi 18 Ekim 2022. Genişletilmiş oyun ile çıkış tarihini gösteren fragmanı kontrol edebilirsiniz. Youtube (yeni sekmede açılır).

2019’un devamı A Plague Tale: Innocence, A Plague Tale: Requiem ilk olarak Xbox ve Bethesda Games Showcase 2021’de gösterildi. Oyun, eski Amicia ve Hugo De Rune’a odaklanıyor. ilk oyun. Hugo’nun güçleri yeniden uyanır, bu da kardeşlerin bir kez daha fare ve diğer insan sürülerinden dikkatli bir şekilde kaçmaları gerektiği anlamına gelir.genel-20