Emmy ödüllü Billy Porter ve Guy Fieri, yol gezisi komedisi için yolcu koltuğuna geçiyor Brady için 80.

İkili, Lily Tomlin, Jane Fonda, Rita Moreno ve Sally Field tarafından yönetilen Paramount Pictures ve Endeavour Content filminin oyuncu kadrosu arasında yer alıyor.

NFL yıldızı Tom Brady, 199 Productions shingle’ında görünecek ve filmi üretecek. Kyle Marvin, bağımsız filmin arkasındaki aktör-yazar Tırmanış, Michael Covino ile birlikte yazdığı bir senaryodan, bir taslağa dayanarak yönetiyor. Akıllı kitap yazarlar Emily Halpern ve Sarah Haskins. Proje çekimleri tamamladı.

Gerçek bir hikayeden esinlenerek, Brady Oyun kurucu kahramanları Tom Brady’yi görmek için 2017’nin Super Bowl LI’sine hayatlarını değiştiren bir yolculuğa çıkan dört en iyi arkadaşı ve New England Patriots taraftarını anlatıyor. Ülkedeki en büyük spor etkinliğinin vahşi doğasında gezinirken kaos başlar. Dörtlüyü Tomlin, Fonda, Moreno ve Field çalıyor. Fieri kendini bir kamera hücresinde oynayacak, Porter’ın karakterinin detayları ise gizli tutuluyor.

Oscar ödüllü Donna Gigliotti, senaryoyu Brady ile birlikte geliştiren Endeavor Content ile birlikte yapımcılığını üstlendi. Marvin ve Covino, Jeff Stott ile birlikte Watch This Ready markalarının baş yapımcılığını üstlenecek.

CAA, Industry Entertainment ve Felker Toczek tarafından temsil edilen The Grammy, Tony ve Emmy ödüllü Porter, kısa süre önce MGM uzun metrajlı filmiyle ilk uzun metrajlı yönetmenliğini yaptı. Her şey mümkün ve queer gençlik komedisini yönetmeye hazır Gerçek olmak. Porter’ın ekran kredileri arasında Ryan Murphy serisinde ödüllü bir dönüş var PozAmazon’un yanı sıra kül kedisi müzikal, Amerikan korku hikayesi ve CBS Tam Erişim’ Alacakaranlık Kuşağı.

WME tarafından temsil edilen Fieri, restoran işletmecisidir, New York Times gibi popüler Food Network dizilerinin en çok satan yazarı ve Emmy adayı sunucu Lokantalar, Arabayla Girişler ve Dalışlar ve Adamın Bakkal Oyunları.sinema-2