Gelecek yakındır beyler! Veri CD’lerini yanınızda taşıdığınız, bunlarla ilgili bilgileri (kalıcı olarak) yaktığınız, güvenilmez 2 ve 4 GB flash sürücülere lanet ettiğiniz zamanları hatırlayın. Eh, artık hepsi geçmişte kaldı! Mikron duyurdu dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı ve birçok şeyi saklayabilir.

i400, tüm IMDB En İyi 250 filmleri, ayrıca Bob Dylan’ın tüm albümleri ve vergi kayıtlarınız (bunlara tek bir yerde sahip olmak istiyorsanız) için yeterli olan 1,5 TB’a kadar kapasiteyle gelir. Şaka bir yana, dünyanın depolama sorunlarını çözmek için büyük bir adım. Çok kötü çoğu modern akıllı telefonun microSD kart yuvası yoktur, değil mi?

Micron, 176 katmanlı 3D NAND teknolojisini kullanarak rekor kıran kapasiteye ulaştı. Bu, SSD’lerde kullanılan teknolojinin aynısıdır ve temel olarak bellek hücrelerini 3B modelde birbirinin üzerine yığar. Tabii ki, i400 ilk başta çılgınca pahalı olacak ama bu aynı zamanda önceki rekor sahibi olan 1TB C200 modeli anlamına geliyor. – değer kaybedecek ve daha uygun hale gelecek. Bu model mağazalara ulaştığında mutlaka listemize ekleyeceğiz. en iyi microSD kartları seçin!

Ayrıca Okuyun:telefon-1