Takvimlerinizi işaretleyin: 4 Temmuz indirimlerine sadece birkaç gün kaldı. Perakende tatili, ev aletleri, ev eşyaları, 4K TV’ler ve daha fazlasında derin fiyat indirimleri sunduğu biliniyor.

Bu yıl Bağımsızlık Günü Pazartesi gününe denk gelecek. Ancak, geçmişte gördüğümüz gibi, 4 Temmuz başındaki satışlar Haziran sonunda başlayacak ve tatil hafta sonu boyunca sürecek. Anlaşmaların kendileri açısından, en büyük fiyat düşüşlerini televizyonların ve ev aletlerinin görmesini bekliyoruz. Amazon gibi perakendecilerin akıllı TV’leri 99 $ gibi düşük bir fiyata satmalarını bekleyin. Bu arada Best Buy, Samsung ve Lowe’s mikrodalga fırın, buzdolabı ve çamaşır/kurutma makinesi gibi ev aletlerinde fiyat indirimleri sunacak.

Yeni bir yatak için alışveriş yapıyorsanız, 4 Temmuz yatak satışlarının Nektar, Mor, Saatva ve daha pek çok favori yataklarımızdan yüzlerce dolar alması bekleniyor. Bazalar ve yatak takımları da federal tatil boyunca satışta olacak.

Önümüzdeki günlerde 4 Temmuz satışlarının bol olmasını beklesek de, hanelerin aylık harcamalarını gözetmeye çalıştığını anlıyoruz. Bu nedenle, test ettiğimiz, önerdiğimiz veya en iyi değeri sunduğumuz cihazlarda 4 Temmuz’daki en iyi indirimleri listeleyeceğiz. Benzer şekilde, listelediğimiz her 4 Temmuz indiriminde fiyat kontrol edilecek, o ürünün fiyat geçmişine göre analiz edilecek ve yalnızca iyi bir anlaşma olması durumunda vurgulanacaktır. Aşağıda, paranızdan en iyi şekilde yararlanmanız için alışveriş ipuçlarıyla birlikte güncel fırsatların bir karışımını bulacaksınız. Ayrıca, en erken Prime Day fırsatlarının kapsamına göz atın.

şilteler

TV’ler

Aletler

telefonlar

vakumlar

dizüstü bilgisayarlar

En iyi 4 Temmuz indirimleri nasıl bulunur?

Tüm tatillerde olduğu gibi, Bağımsızlık Günü de hem iyi hem de kötü fırsatlarla dolu olacak. Ancak biraz titizlik ile istediğiniz ürünlerde en iyi 4 Temmuz indirimlerini bulmanız mümkün. 4 Temmuz boyunca en iyi fırsatları bulmak için ipuçlarımız ve kılavuzumuz burada.

  • Her zaman karşılaştırma mağazası: Pratik olarak her perakendeci 4 Temmuz indirimleri sunar. Sonuç olarak, ne satın alıyor olursanız olun, her zaman karşılaştırmalı alışveriş yapmanızı öneririz. Yeni bir 4K TV satın alıyorsanız Best Buy, Amazon ve Walmart’ın sunduğu fırsatlara bakın. Yeni mutfak aletleri pazarındaysanız, Kohl’s, Amazon, Home Depot ve Lowe’s’a bakın. Bu şekilde, istediğiniz ürün(ler)de en düşük fiyatı kimin aldığını göreceksiniz.
  • Sahte anlaşmaları ayıklamak için fiyat izleme araçlarını kullanın: Alışveriş yapanların kötü 4 Temmuz satışlarını ayıklamalarına yardımcı olacak çok sayıda araç var. Bizim favorilerimizden biri DeveDeveDeve (yeni sekmede açılır). Yalnızca Amazon’da çalışsa da, Amazon’da satılan hemen hemen tüm ürünlerin fiyat geçmişini size verebilir. Bunu özellikle iPad’ler, 4K TV’ler ve daha fazlası gibi teknik öğeler için yararlı buluyoruz.
  • Sahte incelemelere dikkat edin: Bu, her alışverişçinin yaptığı bir şeydir: Satın almak istediğimiz bir şey buluruz ve o ürün için Google incelemelerine bakarız. Bununla birlikte, alışveriş yapanlar okudukları incelemelere çok dikkat etmelidir çünkü orada çok sayıda sahte veya ücretli kullanıcı incelemesi vardır. Bu nedenle, satın almayı düşündüğünüz birkaç 4 Temmuz indirimini fark ettiyseniz, ödevinizi yaptığınızdan ve yalnızca parlak incelemeler bırakan kullanıcıların değil, birden çok kullanıcının incelemelerine güvendiğinizden emin olun.

Prime Day ve 4 Temmuz satışları

4 Temmuz indirimleri tasarruf etmek için harika bir fırsat. Ancak artık Amazon Prime Day’in ne zaman olduğunu bildiğimize göre, alışveriş yapanlar hangi tatilin daha iyi satışlar sunacağını merak ediyor olabilir. Prime Day fırsatlarının yalnızca Amazon’dan geldiğini, hemen hemen her perakendecinin 4 Temmuz indirimlerini sunacağını hatırlamakta fayda var. Yeni bir Fire TV veya yeni Echo arıyorsanız, satın alma işleminizi yapmak için Prime Day’e kadar beklemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Aksi takdirde, Bağımsızlık Günü’nde muhtemelen daha iyi bir pazarlık alacağınızdan emin olabilirsiniz.

4 Temmuz satışları ve PS5 stokları

(Resim kredisi: Microsoft/Sony)

Oyun fırsatları olmadan hiçbir tatil tamamlanmaz ve Bağımsızlık Günü de bir istisna değildir. Ancak, PS5 ve Xbox Series X gibi yeni nesil konsollarda fırsatlar bulmayı umuyorsanız, büyük indirimler görmeniz pek olası değildir. Elbette, özellikle Xbox Series X’te indirimli paketler göreceksiniz, ancak bağımsız konsollarda büyük fiyat düşüşleri görmeniz pek mümkün değil. Bununla birlikte, Xbox Series X stokunun bulunması daha kolay hale geldi ve GameSpot ve Microsoft gibi mağazalar yenilenmiş konsollar bile teklif etti.

PS5’e gelince, bu ay PS5 stok yenileme etkinliklerinde bir artış görmemize rağmen, konsola puan vermek hala zor, bu da perakendecilerin indirim yapması için sıfır teşvik olduğu anlamına geliyor. Bunun yerine, gerçekleşmesi daha muhtemel olan 4 Temmuz stoklarına dikkat edin.genel-26