Cep Entegratörü yükseltme PCB'sinin yanında oturan bir Genç Mühendislik Cep Operatörü.

100 dolardan az için, Teenage Engineering’in Cep Operatörleri hesap makinesi boyutundaki dijital sentezleyicilere çok sayıda işlevsellik sığdırın. Açıkta kalan devre kartlarıyla aynı zamanda uygun fiyatlı olmalarına yardımcı olan sade yaklaşım cihazları yükseltmenin yeni bir yolunu kolaylaştırır ile birlikte hareket algılama yetenekleri, Cep Operatörlerinin aşağıdaki gibi tutulmasına ve oynatılmasına izin vermek sallanabilir marakas.

Yeni bir model görmedik. Cep Operatörleri birkaç yıldır (video oyunu örnekleriyle temalı sürümlerin yanı sıra Sokak Dövüşçüsü II ve Büyük adam) ve Teenage Engineering, daha kaliteli ses donanımına doğru ilerliyor gibi görünse de 1.200 $ TX-6 karıştırıcı ve 2.000 $ OP-1 alanıCep Operatörleri amatör müzik yapımcıları için eğlenceli bir oyuncak olmaya devam ediyor.

Ancak birçok profesyonel müzisyen, Cep Operatörlerini müzikle deney yapmak için de kullanır. veya gerçek parçalar için vuruşlar oluşturma. Bu cihazları belirli müzikal ihtiyaçlar için ek işlevsellik ile yükseltebilmek, çekiciliğinin bir parçasıdır. orada bir sürü rehber Cep Operatörlerinin bir havya ile ellerinde olanlar için kullandığı tüm donanımı bozan Cep Entegratörü, kurmak için herhangi bir elektronik beceri gerektirmez.

Cep Entegratörü Demo #1

Ayrıca özel olarak açıkta kalan bir PCB’den yapılan Cep Entegratörü, birlikte verilen bir çift elastik kayış kullanarak Cep Operatörlerinin arkasına kolayca bağlanır. Az sayıda yükseltilmiş pim, Cep Operatörünün arkasındaki açıktaki temas noktalarıyla temas ediyor gibi görünmektedir, ancak bağlantının çoğu, birlikte verilen 3,5 mm ses kablosuyla gerçekleştirilir.

Cep Entegratörü yükseltmesini kullanmanın en büyük nedeni, Cep Operatörünün yalnızca sallayarak örnekleri oynatmasına olanak tanıyan yerleşik altı eksenli MEMS hızlandırıcısıdır., elde tutulan bir vurmalı çalgı gibi. Hatta kendi seslerini içerir, bu yüzden dijital maraca olarak kullanılabilir. Sallama hareketi, sallama durduğunda bile korunacak bir tempoyu doğal olarak ayarlamak için de kullanılabilir. Bu tempo, Pocket Integrator’ın alttaki USB MIDI bağlantısı aracılığıyla diğer dijital enstrümanlarla da paylaşılabilir, ancak ek bir analog senkronizasyon bağlantısı da dahildir.

Cep Operatörleri özellikle güce aç olmasalar da, Cep Entegratörünün USB bağlantı noktası bir güç kaynağı olarak da kullanılabilir. bir çift AAA pil ihtiyacını ortadan kaldırır. Ve henüz hiç kimse Cep Operatörünün bellenimine açık kaynaklı bir alternatif oluşturmamış olsa da, böyle bir şey olursa, Cep Operatörü ayrıca PO’nun bellenimini kolayca flaş etmek için de kullanılabilir.

Pocket Integrator şu anda şu şekilde listeleniyor: Kalabalık Tedarikinde “Çok Yakında” yaratıcısı Mykle Hansen tarafından yazıldı, ancak ne yazık ki şu anda nihayet ne zaman satışa sunulacağı veya yükseltmenin ne kadara mal olacağı konusunda bir ETA yok.genel-7