Zincirleme Reaksiyon Podcast'i

Resim Kredisi: TechCrunch

Bu haftaki NFT NYC konferansı, çok daha az coşkulu kripto piyasasına karşı öne çıkan abartılı bir kutlamayla Times Meydanı’na bir sürü web3 meraklısını getirdi. Yat partileri, ünlü kameramanlar ve hatta etkinliğin etrafında koşan bir Snoop Dogg taklitçisi oldu.

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Zincirleme tepki En son kripto haberlerini, dramalarını ve trendlerini açıp açıkladığımız ve kripto meraklıları için blok blok parçalara ayırdığımız podcast.

Bu haftaki programımızda konuştuk NFT pazarı ve neden bugünlerde teknolojide devam eden toplam kıyamet ve kasvetli anlatıdan hafif bir soluklanma sunuyor gibi görünebilir. Ayrıca web3’ün bir başka büyük alt sektörü olan DAO’lardan bahsettik ve DAO draması hakkında son iki haberi açıkladık.

Ayrıca bir dava, dogecoin ve “dogefather” olan Elon Musk ile ilgili bazı haberlere geri döndük.

Misafirimiz: Latashá

Müzikal ve görsel sanatçı Latashá ile bu hafta NFT’leri kullanarak yaratıcı çalışmasının sahipliğini üstlenmek ve bu işten geçimini sağlamak ve diğer sanatçılara da aynı şeyi yapmalarına yardımcı olmak hakkında konuştuk. Ayrıca, topluluğun başkanı olduğu NFT platformu Zora adına Zoratopia adlı bir festival deneyimi olan NFT NYC’de ev sahipliği yaptığını paylaştı.

Chain Reaction podcast bölümleri her Perşembe 12:00 PDT’de çıkıyor. bize abone olun Elma, Spotify veya her hafta bize yetişmek için tercih ettiğiniz alternatif podcast platformunuz.genel-24