Gionee P50 Pro Çin’de piyasaya sürüldü. Üç farklı renk seçeneğiyle sunulan en yeni Gionee akıllı telefon, Huawei P50 Pro’ya benzer bir arka kamera tasarımına sahip. iPhone modellerinde olduğu gibi, selfie kamerası için de geniş bir çentik bulunuyor. Gionee P50 Pro, 6 GB’a kadar RAM ve 128 GB’a kadar yerleşik depolama ile üç yapılandırmada gelir. Akıllı telefon 13 megapiksel arka kamera ünitesine sahiptir ve güvenlik için yüz tanıma kilidini destekler. Gionee P50 Pro ayrıca güvenlik için yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahiptir.

Gionee P50 Pro fiyatı, bulunabilirliği

resmi Çin İnternet sitesi of Gionee, yeni Gionee P50 Pro’nun fiyatlandırma ve bulunabilirlik ayrıntılarından bahsetmiyor. şu anda listelenmiş Çin e-ticaret sitesi JD.com’da. Web sitesine göre, Gionee P50 Pro, temel 4GB RAM + 64GB depolama varyantı için 659 CNY’ye (kabaca 7.600 Rs) mal oluyor. 4GB + 128GB depolama varyantı 739 CNY (kabaca 8.600 Rs) fiyat etiketi ile gelirken, en üst seviye 6GB RAM + 128GB depolama varyantı 759 CNY (kabaca 8.800 Rs) tutarındadır. Parlak Siyah, Kristal ve Koyu Mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulur.

Gionee P50 Pro teknik özellikleri

Listeye göre, çift SIM Gionee P50 Pro, yüzde 93 ekran gövde oranına ve 20:9 en boy oranına sahip 6.517 inç full HD ekrana sahip. Ekranda, selfie kamerasını barındıran Apple iPhone 13’e benzer geniş bir çentik bulunuyor. Ahize, 6 GB’a kadar RAM ile birleştirilmiş bilinmeyen bir çok çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir.

Optik için, Gionee P50 Pro, Huawei P50 Pro’da gördüğümüzle aynı, kapsül benzeri arka kamera modüllerinde düzenlenmiş 13 megapiksel birincil sensöre sahiptir. Arka kamera ünitesi, diğerleri arasında HD gece çekimi, makro çekim ve portre güzelliği lensi dahil olmak üzere bir dizi kamera modunu destekler. Selfie’ler için 5 megapiksel sensöre sahiptir. 128 GB’a kadar yerleşik depolama sunar.

Telefondaki bağlantı seçenekleri arasında 4G LTE, OTG, Wi-Fi, Bluetooth ve USB Type-C bulunur. Gionee P50 Pro, kimlik doğrulama için yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahiptir ve telefon, AI (yapay zeka) destekli yüz kilidi açma özelliğini destekler. Ayrıca 165×77.3×8.9mm ölçülerinde ve 211 gram ağırlığındadır.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Shopify, Kullanıcıların Bir Özellik Serpintisi Eklemek İçin NFT Kapılı Çevrimiçi Mağazalar Kurmalarına İzin Veriyor

genel-8