Thor ve Star-Lord el sıkışırken

Thor ve Star-Lord yeni bir el sıkışma tasarladı Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.
Ekran görüntüsü: YouTube/Marvel Stüdyoları

İle birlikte Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü sadece iki hafta uzakta, güçlü bir arzunuz olabilir yeni izlemeyi bırakmak kamera görüntüsü. Filmi izleyeceksin. Belki zaten biletleriniz vardır. Gerçekten mahvedebilecek daha fazla klip görmek istiyor musunuz? aksiyon, şakalar ve hikaye yazar-yönetmen Taika Waititi deposu var mı?

Bazılarımız için cevap “Hayır”dır. Ancak diğerleri için cevap, “Ah, evet, bana her şeyi ver”. Bu yazı o insanlar için. Yepyeni bir mini römork az önce düştü dördüncü için Thor Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson ve Christian Bale’in oynadığı film ve bunu ortaya koyuyor. aşk ve gök gürültüsü bazı önemli DNA’ları paylaşır önceki Thor filmiyle, Ragnarok. Bir göz at.

Marvel Stüdyoları’ndan Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü | Takım

hatırlayabilirsin içinde Ragnarok, Thor, kız kardeşi Hela’yı yenmek için bir araya gelebileceğini umduğu bir ekip olan “İntikamcılar”ı bir araya getirir. Thor, Hulk, Valkyrie’ydi. ve Loki, Korg ve arkadaşları kısa süre sonra katılıyorlar. peki, içinde aşk ve gök gürültüsü, Artık yeni bir ekip kurduğunu biliyoruz. Korg ve Valkyrie kalıyor ama şimdi bir de Jane Foster var.Mighty Thor, Galaksinin Koruyucuları ve bazı efsanevi keçiler.

bilmek Yine de Waititi, bunun biraz sahte olduğu hissine kapılıyorsunuz. Gerçekten geri dönüp aynı şeyi arka arkaya iki kez yapar mıydı? Muhtemelen buradaki itici güç olan Thor olabilir, ancak Waititi neredeyse kesinlikle bir şekilde onu alt üst edecektir. Haklı olup olmadığımızı öğrenmek için endişeliyiz.

Bu klip ayrıca Galaksinin Koruyucuları’nın bu filmde ne kadar yer aldığını merak etmemize neden oluyor? Başlangıç ​​aşamasındalar, çünkü Thor’u son kez gördüğümüz için, Gorr’la yüzleşmek için son sahne için geri mi dönüyorlar? Makul görünüyor. Aslında, ve ben sadece burada konuşuyorum, ama biri tahmin eder ki eğer Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Herhangi bir kredi sahnesi varsa, Muhafızların yolculuğunun odak noktası olması muhtemeldir. Belki bir Gamora veya Adam Warlock alayı?

Oh, ve evet, bu, Thor’un bölmeleri yaptığı bir Jean Claude Van-Damme saygı duruşu.. 80’lerin parlak havasıyla mükemmel uyum sağlar belirli bir his Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü için gidiyor. 8 Temmuz’da çıkıyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7