Slime Rancher oyuncuları, balçık çiftliklerine ne zaman geri dönebileceklerini öğrenmek için bekliyorlar. Xbox ve Bethesda Extended Showcase sırasında, geliştirici Monomi Park nihayet malları teslim etti: Slime Rancher 2 bu sonbaharda geliyor ve Xbox Game Pass’e bir günlük ek olacak.

Slime Rancher 2, Beatrix LeBeau ve Far Far Range’in ilk oyundaki hikayesine devam edecek, ancak bu sefer Rainbow Island adlı yeni bir bölgeye gidecek. Oyuncular bir kez daha hayallerindeki balçık çiftliğini kurarken Rainbow Adası’nın sırlarını da keşfedecekler.

Yeni fragman, oyuncuların balçık çiftliklerini inşa edecekleri cam duvarlı bina olan Konservatuarı ve ayrıca oyuncuların adanın etrafında bulacağı birkaç slime’ı vurguladı. Fragman daha sonra serbest dolaşım oyununa geçti ve LeBeau adanın etrafında seyahat ederek vakumuyla slimeleri yakaladı.

Slime Rancher 2, bu sonbaharda konsola özel olarak PC ve Xbox Series X|S’de çıkacak. Oyun, piyasaya çıkar çıkmaz Xbox Game Pass’e de eklenecek.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1