Apple’ın WWDC 2022 dağıtım ağında temsil ettiği şirket, şimdi CarPlay şirketinin hizmetlerini üretiyor. Bir yatağı tekerleğe veya el arabasına çevirmek onu işlevsel hale getirir. Onlar hakkında ne düşünüyorsun?

Yeni Apple CarPlay nesil platformu, depolama ve iklim kontrolü ve depolama yönetimi dahil olmak üzere çok çeşitli tasarım seçenekleri sunar. Bir yol olarak, elementlerin samochodu elementi ile entegrasyonu, radyumun olası steroidleşmesine izin verir.

elmalı carplay 2023

ayak. Elma

Şimdi Apple CarPlay bardziej użyteczne

Menzil ve sıcaklık dahil olmak üzere oyunun en son sürümünün CarPlay sürümünün en son sürümünü sunan bir teknoloji devidir. Sistemin uygulanması, tasarımın işlevsel doğasına karar vermenizi sağlayan yeni bir özelliktir.

Uzytkownicy her ikisi de kişiselleştirilebilir, bu da hazırlama ve işleme için bir araç olarak kullanılabilir. Projeyle ilgili kısa vadeli bilgilerin toplanmasından proje tamamlanacak ve Pogoda veya Müzik gibi uygulamalardan gelen bilgilerle uyumlu widget’lar sunulacak.

elmalı carplay 2023elmalı carplay 2023

ayak. Elma

Usługa zadebiutuje pod koniec przyszłego roku

2023 yılında Apple CarPlay’in önde gelen üreticilerinden biri olan Cupertino ürünlerinin üreticisi. Projeye katılma kararı alan otomotiv sektöründeki firmalar arasında Ford, Honda, Acura, Jaguar, Land Rover, Audi, Nissan, Volvo ve Porsche yer alıyor. Elma obezitesi ve daha başarılı olma sürecinde, yeni ve gelişmekte olan nesilleri destekliyoruz.

Apple CarPlay 2014 yılında piyasaya sürüldü. Akıllı telefonun göze batmayan özellikleri sayesinde cihazınızı multimedya uyumlu bir sisteme kolayca bağlamanız mümkün. Ancak, samochod modeli söz konusu olduğunda, size doğru ilacı ücretsiz olarak sunabiliriz.

Hata: macrumors.comgenel-22