Spider-Man: No Way Home'da Spider-Man olarak Tobey Maguire, Tom Holland ve Andrew Garfield.

resim: Sony Resimleri/Marvel

Belki adından bir film hatırlarsınız. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok geçen yılın sonundan. Küçük indie sevgilim öyleydi, bir oldukça büyük kazanç Gişenin 2021’i kapatması için, yılın en yüksek hasılat yapan filmi ve tüm zamanların en büyük gişe filmlerinden biri olarak hizmet ediyor. Bir şey için yapmadığınız sürece Dünya rekoru, muhtemelen onu tekrar sinemalarda görmek için gerçek bir nedeniniz yok. Ve henüz…

2 Eylül gel, Evin Yolu Yok “More Fun Stuff” versiyonuyla ikinci bir tiyatro çalışması yapıyor. Bu sürüm, en azından göre Marvel’ın web sitesi, “daha fazla Örümcek” için genişletilmiş ve eklenmiş sahneler ile gelecek ve bu, bu biletleri elden çıkarmayı düşünmenize yetecek kadar gizemli. Muhtemelen bunlar, filmin içeriğine sığmayan silinmiş sahnelerdir. eve bırakma şu anda fiziksel ve dijital pazarlardan alabilirsiniz.

Noktası Evin Yolu Yok Teatral geri dönüş – tabii ki hazinesine daha fazla para eklemenin yanı sıra – hem çizgi roman hem de film formatlarında karakterin bir kutlaması anlamına geliyor. Geçen ay, tüm Örümcek Adam Tobey Maguire, Sam Raimi ve güzel bir şarkı 20 yaşına girdi. Ve bu Ağustos, 1962 Ağustos’unun sayfalarında çıkış yapan orijinal duvar tarayıcımız Peter Parker’ın 60. doğum gününü kutlayacak. İnanılmaz Fantezi #15. Bu yıldızların mükemmel bir şekilde hizalanması, Sony ve Marvel’in zaten oldukça başarılı olan 2022’yi daha da başarılı hale getirerek mutlu tesadüfü anmak istedikleri anlamına geliyor. Hiç kimsenin İşçi Bayramı Haftasonu’nda pek bir şey yapması gibi değil, değil mi?

Biletler Evin Yolu Yok ikinci tiyatro koşusu 9 Ağustos’ta başlayacak. Filmi diğer hayranlarla tekrar izlemek ister misiniz, yoksa Aralık’ta sonuna kadar doydunuz mu?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7