Güney Kore’de çok popüler, oynaması ücretsiz RPG mobil oyunu Three Kingdoms: Legends Of War, ilk kez Kuzey Amerika ve Avrupa’da mevcut. Apple Uygulama Mağazası ve Google Oyun mağazası.

Three Kingdoms: Legends Of War, Güney Kore’de 3 milyondan fazla indirildi ve gerçek zamanlı dövüş mekaniğine sahip. Ayrıca Lu Bu, Zhao Yun, Guan Yu, Xiahou Dun ve Diao Chan gibi tarihi askeri generaller olarak oynayabilirsiniz. Her birinin onları öne çıkaran benzersiz becerileri vardır.

Three Kingdoms: Legends of War’da tarihi general Guan Yu olarak oynayın

Three Kingdoms: Legends Of War, efsanevi canavarlarla savaşırken ve diğer krallıkların başkentlerini fethederken oynayabileceğiniz 80’den fazla subaya sahiptir. Tek oyunculu bir öğeye sahip olmanın yanı sıra, Tilting Point oyuna çok oyunculu da getiriyor. Çok oyunculu üç mod, 1v1 düellolar, 10v10 arena savaşları ve 50v50 büyük ölçekli ittifak savaşlarından oluşacak.

Tilting Point, Kore dışına daha fazla oyun getirmek için çalışıyor. Kısa süre önce, iOS ve Android’de ASTROKINGS’i başlatmak için birlikte çalıştıktan sonra Kore merkezli bir oyun geliştiricisi olan AN Games’i satın aldılar. Tilting Point ayrıca iOS ve Android’de başlatılan Reign of Empires üzerinde çalışmak için Clegames ile ortaklık kurdu. Hatta Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen Cinamon Games for Maybe: Interactive Stories ile ortaklık bile kurdular. Tilting Point’in dünya çapında ofisleri var ve SpongeBob: Krusty Cook-Off, Star Trek Timelines ve Warhammer: Chaos & Conquest gibi mobil oyunlar üzerinde çalıştı.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1