AT&T müşterisi olan oyuncular mutlu bir Pazartesi geçirecekler. İnternet servis sağlayıcısı ilan edildi Remedy’nin hit oyununu yapıyor Kontrol – özellikle, Kontrol: Ultimate Sürüm — geçici olarak telefonlarında, tabletlerinde ve bilgisayarlarında ücretsiz olarak yayınlanabilir.

AT&T, müşterilerin anında oynayabileceğini söyledi Kontrol: Ultimate Sürüm AT&T internete bağlı herhangi bir cihazda, oyunu indirmeden veya oyunun indirmeyi bitirmesini beklemeden kendilerine ekstra bir ücret ödemeden. Abonelik gerektirmeyen AT&T faturalı mobilite planı ile oyuna erişebilirler.

Yayın Akışı Kontrol: Ultimate Sürüm şirketlerin AAA bulut oyunlarını doğrudan oyunculara getirmesine ve bulutta sınırlı bir süre için akış yapmalarına izin veren nispeten yeni bir hizmet olan Google’ın Oyunlar İçin Sürükleyici Akışı sayesinde ücretsiz olarak mümkündür. Hizmette bulut oyunlarını daha da kolaylaştıran şey, 5G bağlantısıyla birleştirilmesidir, böylece oyuncular nerede olurlarsa olsunlar Wi-Fi’ye bağlanmadan oyunları telefonlarında yayınlayabilirler.

“Oyunlar için ilk Sürükleyici Akış ortak çalışanımız olarak, AT&T’nin oyunları doğrudan müşterilerine sunmaya devam eden yatırımı, gelişmiş akış teknolojisi, oyunları kolayca taşımak için doğru araçlar, güçlü keşif özellikleri ve doğrudan bir optimizasyonu optimize etmek için gerekli analitiği sunma yeteneğimizin altını çiziyor. Immersive Stream for Games’in ürün müdürü Dov Zimring, “tüketici işine” dedi. “Bugünün lansmanı Kontrol: Ultimate Sürüm 505 Games, AT&T müşterilerinin herhangi bir indirme veya yükleme olmadan evde veya hareket halindeyken yeni cihazlarda tıklayıp tam oyunu oynamasını sağlayan Immersive Stream for Games ile bu yeteneğin kanıtıdır.”

Google, Mart ayındaki Google for Game Developers Zirvesi’nde Oyunlar için Sürükleyici Akış’ı tanıttı. Business Insider bildirildi şirket, AT&T gibi diğer şirketlerle Stadia’nın temel teknolojisini kullanan bir B2B bulut oyun hizmetini kullanmak için anlaşma yapmak için Google Stadia’nın önceliğini azaltıyordu.

Geçen yıl AT&T, Oyunlar için Immersive Stream’in pilot uygulamasını yaptı: Batman: Arkham Şövalyesi, o zamanlar PC’ye özel bir anlaşmaydı. şimdi Kontrol: Ultimate Sürüm hizmete eklendi, oyuncular her iki oyunu da ev bilgisayarlarının sınırları dışında oynayabilecekler.


genel-19