Geçen yaz Firaxis, Marvel Universe’den bazı daha keskin karakterleri içeren yeni XCOM tarzı strateji oyunu Marvel’s Midnight Suns’ı ortaya çıkardı. Ne yazık ki, tepki olabileceği kadar olumlu değildi – temel stratejik oyun sağlam görünse de, hayranlar yeteneklerin savaşların başında dağıtılan rastgele kartlara bağlı olduğu bir mekanik konusunda şüpheciydi. Firaxis netleştirmek için hızlı oldu Midnight Suns mikro dönüşüm içermeyecek bu, diyelim ki daha iyi kartlar satın almanızı sağlar, ancak bazı gözlemciler sistemden hala memnun değildi.

Peki, bir göre ahlaksız sızdıran Tom Henderson’dan rapor, Marvel’s Midnight Suns, oyunun muhtemelen 2022’nin ikinci yarısına ertelenmesine neden olan “dev bir yenileme” geçirdi. Henderson, yenilemenin ne olduğu konusunda tam olarak net değil, ancak bunun gerçekten oyunun rastgele dağıtılmasıyla ilgili olduğunu düşünüyor. kart tamircisi. Midnight Suns kısa süre önce Kore’de derecelendirildi ve Henderson, oyunun 9 Haziran’daki Summer Game Fest açılış gösterisinde yeniden ortaya çıkmasını bekliyor.

Marvel Midnight Suns’ın Çıkış Tarihi Reytinge Göre 2022 İçin Görünüşe Göre Onaylandı

Midnight Suns, son gördüğümüzden bu yana bazı değişiklikler geçirmiş olsa da, şu an itibariyle resmi temel özellikleri burada…

  • Marvel Maceranız – Marvel Evrenindeki ilk özelleştirilebilir orijinal kahraman olan Avcı ol. Ekibinizi özelleştirirken, yeteneklerinizi oyun tarzınıza göre uyarlarken ve her Marvel hayranını memnun edecek ikonik kıyafetlerin kilidini açarken The Avengers, X-Men, Runaways ve daha fazlasını kapsayan efsanevi bir kahraman koleksiyonuna liderlik edin.
  • Marvel’in Karanlık Tarafını Keşfedin – Lilith’in şeytani güçlerine karşı yükselin ve tanıdık kahramanları, doğaüstü ve mistiklerle dolu, alışılmadık bir dünyaya getiren sürükleyici bir kişisel hikayeyi deneyimleyin. İkonik Marvel karakterlerinin düşmüş versiyonlarıyla yüzleştiğinizde ve Lilith’in kötü efendisi Chthon’u canlandırmasını engellemeye çalıştığınızda riskler her zamankinden daha yüksek.
  • Efsaneler Arasında Yaşa – Iron Man, Wolverine ve Captain America gibi en sevdiğiniz Marvel süper kahramanlarından bazılarıyla savaş alanı dışında ilişkiler geliştirip kişisel bağlarınızı güçlendirirken kahramanları yeni bir gözle görün ve ek yeteneklerin kilidini açın. Derinlere dalın ve Manastırı keşfedin – kendi mistik gizli üssünüz – araziyi keşfederken ve gizli gizemlerini ortaya çıkarırken.
  • Savaş ve Bir Süper Kahraman Gibi Düşün – Kahraman arkadaşlarınızla takım kurun, taktik savaş alanını değerlendirin ve karanlığın güçlerine karşı stratejik olarak yıkıcı ikonik saldırılar başlatın. Eleştirmenlerce beğenilen taktik XCOM serisinin yaratıcılarından, zekice düşünmeyi Süper Kahraman yeteneğiyle ödüllendiren yeni, ilgi çekici ve son derece özelleştirilebilir bir savaş sistemi geliyor.

Marvel’s Midnight Suns, kampanyasına bu yılın ikinci yarısında PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch’te başlıyor.genel-17