Geliştirici Elektrik Meydanı Bu ayın başlarında duyurulan bir sonraki oyunu Warped Kart Racers, Mayıs ayında Apple Arcade’de piyasaya sürülecek. Stüdyo, sözüne sadık kalarak, hit animasyon şovları American Dad!, Family Guy, King of the Hill ve Solar Opposites’in çılgınca popüler karakterlerini iOS’ta serbest bıraktı.

Oyuncular Francine, Stan, Peter, Hank, Dale, Jesse, Hayley ve Stewie gibi sevilen karakterlerin yerine geçebilir ve arkadaşları ve aileleriyle vahşi yarışlara katılabilir. Üst düzey kart yarışçısı, hem solo hem de çok oyunculu modlarda kullanılabilen 20 mevcut yarışçıya sahiptir.

Animasyon serisinin hayranları, muhtemelen oyundaki şimdi yarış pistlerine dönüştürülmüş bazı ikonik yerleri tanıyacaktır. Öğle yemeğindeWarped Kart Racers, hayranların en sevdiği bölümlerden çizilmiş 16 harita, kapsamlı bir tek oyunculu kampanya ve 8 oyuncuya kadar çok oyunculu destek sunuyor.

Diğer yandan, yüksek profilli Gear.Club Stradale Nisan ayında piyasaya sürülen Apple Arcade oyunu, oyuncuların kulüpleri Carta’nın %100’ünü tamamlaması halinde bir McLaren 570S kazanabilecekleri Super Carta oyun içi etkinliğini yeni başlattı. Mükemmel yarışçılar olmaktan çok uzak olan Gear.Club Stradale, biraz taşlamaya fazla odaklanmış olsa da, arcade yarış formülüne ilginç bir bakış sunuyor.telefon-1