Bilmiyorsanız, Sony yakında yeni PlayStation Plus Premium tekliflerinin bir parçası olarak PS4 ve PS5’te oynanabilen PS1 klasiklerini sunacak! En yeni PlayStation konsolunuzda klasik PlayStation oyunları oynamayı dört gözle bekleyen birçok kişiden biriyseniz, okuyucularımız için bir PS1 klasik özellikler vitrini hazırladık.

PS4 ve PS5’te PS1 Classics Özellikler Vitrini:

Aşağıdaki kısa video, PS1 klasiklerinin daha yeni yinelemelerinde nasıl göründüğünü ve oyuncuların nasıl tasarruf etmeyi, “geri sarma” özelliğini kullanmayı ve daha fazlasını nasıl bekleyebileceklerini karşılaştırıyor.

PlayStation Classic PS4/PS5 Özellikleri:

– İstediğiniz yere kaydedin ve yükleyin.
– Hızlı kaydetme.
– Ölümü veya hataları önlemek için daha önceki bir noktaya geri sarın.
– Video formatları – Yerel çözünürlük, 1:1, 4:3 ve daha fazlası.
– Filtreler – Varsayılan, Modern, Klasik retro.
– Desteklendiğinde buluta kaydetme yükleme, daha iyi kare hızı, artırılmış çözünürlük, zorunlu VRR, kupalar ve daha fazlası gibi sistem genelindeki özelliklerden yararlanabilen yerel konsol bağlantı noktaları.

PS4 ve PS5’te klasik PlayStation oyunlarını oynamak için sabırsızlanıyor musunuz? Şu anda eski oyunlar için mevcut olan özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? PS1 klasikleri için kontrol etmemizi istediğiniz belirli bir şey olduğunu bize bildirin.oyun-6