Mi Band 7 şu anda Xiaomi’nin Çin’deki lansmanından hemen önce JD.com’daki vitrininde rezervasyon için mevcut. Giyilebilir, normal ve NFC için iki versiyon mevcuttur. Son zamanlarda Çinli şirket, sağlık bandının lansman tarihini 24 Mayıs olarak doğruladı ve ayrıca bazı özelliklerini de sağladı. Şirket, Mi Band 7’nin yüzde 25 daha geniş görüntüleme alanına sahip 1,62 inç AMOLED ekrana sahip olacağını söyledi. Fitness bandı ayrıca NFC işlevselliği sunacak.

Redmi Note 11T serisi ile birlikte 24 Mayıs’ta piyasaya sürülecek olan Xiaomi’nin yeni sağlık grubu, şu anda şirketin JD.com’daki mağazasında rezervasyon için mevcut. Mi Band 7, iki varyantta rezervasyon için mevcuttur, düzenli ve NFC.

Xiaomi Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Akıllı Telefon Departmanı Başkanı Zeng Xuezhong, Mi Band 7’nin daha büyük bir pist şeklinde ekrana sahip olduğunu söyledi. İleti Weibo’da. Xuezhong ayrıca Mi Band 7’nin NFC işlevine sahip olacağını ve 300’den fazla otobüs kartını kapsayacağını söyledi. Bunun şimdiye kadarki en güçlü Mi Band olacağını iddia etti.

Yakın tarihli bir rapor, Xiaomi’nin yaklaşmakta olan sağlık grubunun GPS desteği, her zaman açık ekran ve 192×490 piksel ekran sunacağını söyledi. Fitness bandının M2129B1 ve M2130B1 model numaralarına sahip olması bekleniyor. Mi Band 7’nin ayrıca fitness bandının pil ömrünü uzatmak için bir güç tasarrufu moduna sahip olduğu söyleniyor. Güç tasarrufu modunda yalnızca adımları ve temel uyku bilgilerini kaydedeceği bildiriliyor. Fitness bandı, hafif bir uyku algılandığında kullanıcıyı programlanmış alarmından 30 dakika önce uyandırmak için bir Akıllı Alarm özelliğine de sahip olabilir.

Şirket, Mi Band 7’nin Hindistan ve diğer ülkelerde bulunabilirliği ve fiyatı hakkında herhangi bir bilgi vermedi.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Vi, Rs’den Başlayan Sınırsız Veri ve Çağrılarla Yeni Uluslararası Dolaşım Paketleri Getiriyor. 599genel-8