2 yaşındaki bir çocuk annesinin telefonunu kullanarak en az 31 McDonald’s çizburger sipariş etti. CNN.
Teksaslı anne bir resim gönderdi küçük adam ve 31 burger hakkında bilgi verdi ve onları DoorDash yemek dağıtım uygulaması aracılığıyla aldığını ortaya çıkardı.
Konuşurken CNNBir okulda çalışan Kelsey Golden, telefonundan bazı görüntüleri bilgisayarına aktarırken 2 yaşındaki oğlu Barrett’ın ahizeyi elinden aldığını söyledi.

Normalde, yürümeye başlayan çocuk kendi yansımasını telefonun kamerasında görmeyi sever, ancak bu sefer bebek farklı davranıyor, ekrana basıyor ve telefonu sallıyor.

Kısa bir süre sonra Golden, DoorDash siparişinin normalden daha uzun sürdüğüne dair bir bildirim aldı. Bu şaşırtıcıydı, çünkü o gün iki büyük okula giden çocuğu için hiçbir şey sipariş etmemişti.

Bir araba evinin önünde durup ona içinde 31 hamburger bulunan büyük bir McDonald’s çantası verince her şey netleşti. İşte o zaman Barret’ın siparişi vermiş olabileceği aklına geldi. Telefonuna baktığında şüphesi doğrulandı.

Golden’ın ailesi çizburgerlerin büyük bir hayranı olmadığı için onları bedavaya verdi. Barrett’ın macerası ona yüzde 25 bahşiş dahil 91.70 dolara mal oldu.

Gönderi viral oldu ve Barrett, şirketin maskotlarıyla tanıştığı ve biraz külçe yediği McDonald’s tarafından davet edildi.

Bunun gibi olaylar duyulmamış değil. Küçük çocuklar genellikle telefonlarla oynarken yanlışlıkla bir şeyler sipariş ederler ve evde çocuklarınız varsa ve bunun size olmasını önlemek istiyorsanız, telefonunuza ebeveyn kontrollerini koymak en iyisidir. Örneğin, telefonunuzu satın alma işlemleri için parola isteyecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Bir iPhone’unuz varsa Apple Pay’i, satın alma işlemlerini doğrulamak için Face ID’yi kullanan varsayılan ödeme yöntemi olarak ayarlayabilirsiniz.telefon-1