eBay’de satmak istediğiniz bir şey var, neden sattığınız ürünleri tanıtmak için Snapchat’in en son özelliğini kullanmıyorsunuz? Son zamanlarda sosyal medya platformu ilan edildi kullanıcılarının artık eBay listelerini doğrudan Snap’lerinde paylaşmak için Android ve iOS’ta Snapchat Kamerayı kullanabileceğini söyledi.

Özelliği kullanmak için eBay uygulamasını açın ve bir liste seçin. Bundan sonra, Paylaş simgesine dokunun ve “Snapchat” ile paylaşmayı seçin. Ardından telefonunuz, otomatik eBay çıkartmasıyla Snapchat Kamerayı doğrudan açacaktır.

Snapchat uygulamasındayken, eBay çıkartmasıyla bir Snap oluşturun, uygulamanın yaratıcı araçlarını kullanarak biraz süsleyin ve ardından sattığınız şeyi tanıtmak için veya sadece arkadaşlarınızla paylaşmak için Snap’i hikayenize gönderin. ne satın almak istiyorsun.

Duyurusunda Snapchat ayrıca bir bağlantı paylaştı. Firebase uzantısı geliştiricilerin benzer paylaşım deneyimleri oluşturmak için uygulamalarında kullanabilecekleri Bu nedenle, yakında Snapchat kullanıcıları eBay’e benzer daha fazla web sitesindeki listeleri paylaşabilecekler.

Yeni eBay entegrasyonu ile Snapchat, satıcılara ürünlerini tanıtma fırsatı sunan diğer sosyal medya platformlarına katılıyor. Facebook’un kendi Marketplace’i vardır ve TikTok, Square ortaklığıyla, satıcıların ürünlerinin reklamını yapan kısa videolar oluşturmalarına da olanak tanır.Zencefil’i EtkinleştirGinger’a bağlanılamıyor İnternet bağlantınızı kontrol edin
veya tarayıcıyı yeniden yükleyinBu metin alanında devre dışı bırakyeniden ifadeGeçerli cümleyi yeniden ifade etGinger’da düzenletelefon-1