Mattel'in Jeff Goldblum figürü.

io9’un internetteki en iyi çıplak göğüslü oyuncaklar ve koleksiyonlardan oluşan haftalık derlemesi Toy Aisle’a tekrar hoş geldiniz. Bu hafta diğer oyuncak haberlerinin hiçbir önemi yok, tıpkı hayat gibi, Mattel Kreasyonlar bize daha fazlasını getirmenin bir yolunu buldu Jeff Goldblum hak ettiğimizden. Kontrol ederken kıçlarınızı tutun!


Mattel Kreasyonları x Jura Parkı Kaos Teorisi Dr. Ian Malcolm Figür

herkes funko ile Lego dünyaya Jeff Goldblum’u seksi, çıplak göğüslü, kırık bacaklı, aşırı memeli, Ian Malcolm olarak yorumladı. orijinal Jura Parkı, ama kalbimizde her zaman daha fazlası için yer olacak – çok daha fazlası – ve şimdi hoş geldiniz Mattel Creations’ın alması Candan.

Bir koleksiyon parçasının bu lezzetli soğanının dış katmanı, Ian Malcolm figürünü, karakterin aynı derecede hayali kitabının sahte bir kopyasına sarar. Tanrı Dinozorları Yaratırfilmde ara sıra küçük rollerde yer alan Jura Dünyası.

Bu Hafta Çıplak Göğüslü Jeff Goldblum'dan Başka Oyuncakların Önemi Yok başlıklı makale için resim

Ama kapağı açın ve orada, kontrol odalarına dayalı minyatür bir diorama üzerine yayılmış, bacak ateli ile tamamlanmış, küçük ama hareketli dört inçlik figürü bulacaksınız. Jura Parkı ziyaretçi Merkezi.

Mattel Creations orada durabilirdi ve Jura Parkı taraftarlar, 23 Mayıs saat 12:00 EST’de resmi olarak ön siparişe çıktığında 25 dolarlık rakamı ön sipariş vermek için hala sürüler halinde sıraya gireceklerdi. web sitesi aracılığıyla. Ama bunun yerine LED aydınlatma efektleri ve rakama her basıldığında sekiz farklı Ian Malcolm alıntısını çalan bir hoparlör ekleyerek ekstra yol kat ettiler.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7