kelime giderek daha popüler hale geldi ve sayıları her geçen gün artıyor. Bu kelime oyunu çılgınlığı son derece popüler hale geldi. Wordle, oyuncularına kelimeyi tahmin etmeleri için altı deneme yapar ve ayrıca oyuncunun doğru kelimeyi tahmin etmesine yardımcı olan farklı renk kodlarında ipuçları sağlar.

Bugünkü Wordle 333’ün ipuçlarını ve cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. İşte cevabı tahmin etmeniz için birkaç ipucu.

  1. Bugünün Wordle ‘S’ ile başlıyor
  2. ‘R’ ile biter
  3. İki sesli harfi var
  4. Ünlüler ‘O’ ve ‘U’
  5. Kelimelerin tekrarı yok.

Hala doğru cevabı tahmin edemiyor musunuz? Endişelenme, sana yardım etmek için buradayız. bu kelime cevap 18 Mayıs için SCOUR.

Wordle nedir?

Wordle bir New York Times sahip olunan kelime tahmin oyunu. Oyuncuların kelimeyi tahmin etmek için altı deneme yaptığı 5 harfli bir kelime oyunudur. Günlük kelime tahmin oyunu eğlencelidir ve oyuncular arasında kelimeyi tahmin etme merakı yaratır. New York Times’ın web sitesinde ücretsiz olarak oynanabilir.

Wordle’ı nasıl oynayabilirim?

  • Wordle oynamak için bağlantıya tıklayın – https://www.nytimes.com/games/wordle/index.html
  • Kelimeleri tahmin edin ve girin ve klavyede görünen ‘Enter’ tuşuna basarak gönderin
  • Gönderildiğinde karoların rengi değişecektir. Yeşil karo, doğru harfin doğru yere yerleştirildiği anlamına gelir. Sarı kiremit, tahmin ettiğiniz harfin doğru olduğunu ancak yanlış yere yerleştirildiğini gösterir. Gri bir karo, tahmin ettiğiniz harfin yanlış olduğu anlamına gelir.
  • Doğru Wordle kelimesini tahmin etmek için sadece altı deneme var

FacebookheyecanLinkedin
genel-9