vodafone şu anda kablo ağındaki bölgesel kesintileri ve tüm Almanya’da bir cep telefonu arızasını doğrulamaktadır. Kısıtlamalar sadece cep telefonunu değil, interneti de etkiliyor. Size sorunların bir özetini sunuyoruz.

resmi olarak Son Dakika Haber Forumu Vodafone şu anda Almanya’da çeşitli kesintileri belgeliyor. Diğer şeylerin yanı sıra, şu anda ülke çapında – yani Almanya’nın birçok bölgesinde – mobil telefon ve mobil ağda veri iletimi hatası (2G / 4G / 5G). Saat 9:30 civarında resmen teyit edilen aksaklığın ne kadar çabuk giderilebileceği henüz belli değil. Lübeck bölgesindeki kablo hizmetlerinde de kısıtlamalardan söz ediliyor.

Vodafone kesintileri: 17 Mayıs 2022’de etkilenen bölgeler

  • Mobil telefon ve veri kısıtlaması 2G / 4G / 5G (ulusal)
  • Lübeck (kablo – tüm hizmetler)

Yakın zamanda başlatılan hakkında bozulma haritası Etkilenen Vodafone müşterileri, arızalarının daha önce rapor edilip edilmediğini ve şebeke operatörünün arıza gidermeyi devreye alıp almadığını nispeten hızlı bir şekilde öğrenebilir. Arızalar ve kısıtlamalar sadece kablo ve DSL segmentinde listelenmekle kalmaz, aynı zamanda mobil ağ için de görüntülenir.

Vodafone CableMax: 39.99 Euro’ya Gigabit tarifesi

Kasım ayının başından bu yana Vodafone, gigabit erişimini “Kırmızı İnternet ve Telefon 1000 KabloAyda 49,99 Euro’ya. Şu anda ayda sadece 39.99 Euro’ya “CableMax” olarak sunuluyor. Hem yeni müşteriler hem de daha ucuz tarifeden mevcut gigabit seçeneğine geçiş yapan mevcut müşteriler için rezervasyon mümkün. sırasıyla 1000 Mbit/s ve 50 Mbit/s yükleme hızı Ürün veri sayfasına göre normalde 850 Mbit/s ve 35 Mbit/s mevcuttur.genel-27