Kaynak: Windows Merkezi

FlexiSpot, yüksek kaliteli ofis masaları, sandalyeleri ve aksesuarlarıyla tanınır. Bu noktada bir yıldan uzun süredir sadık bir FlexiSpot kullanıcısıyım ve şirketten birkaç masa ve bir avuç sandalyeyi inceledim. Sunduklarından her zaman etkilendim, bu yüzden FlexiSpot yeni BS10 ofis koltuğunu incelemeye sunduğunda, sadece denemek zorunda kaldım.

Daha önce de keyif aldığım FlexiSpot BS9’u kullanıyordum, ancak gençliğimden beri çektiğim bel ağrılarım nedeniyle uzun süreli kullanımdan sonra tasarımını biraz rahatsız edici buldum. BS10, benim gibi sırt sorunları olanlara yardımcı olmak için tasarlandı! Bu noktada FlexiSpot BS10’u bir aydan biraz fazla bir süredir kullanıyorum ve bu benim incelemem!

Ayrıca, FlexiSpot’un birçok ürününde 23 Mayıs’tan itibaren indirim varbu yüzden önümüzdeki haftalarda ofis ürünlerinde iyi bir fırsat arıyorsanız web sitelerini kontrol ettiğinizden emin olun.


Flexispot Bs10 SeFlexispot Bs10 Se

FlexiSpot BS10

Sonuç olarak: Çok ayarlanabilir, kurulumu kolay, harika görünen ve nispeten uygun fiyatlı ergonomik bir sandalye arıyorsanız, BS10 ile yanlış gidemezsiniz.

İyi

  • montajı kolay
  • ergonomik olarak rahat
  • Mükemmel ayarlanabilirlik

Kötü

  • Otururken ayarlamak zor

FlexiSpot BS10: Fiyat ve müsaitlik

Flexispot Bs10 KoltukFlexispot Bs10 KoltukKaynak: Windows Merkezi

FlexiSpot BS10 ofis koltuğu, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki FlexiSpot’tan sırasıyla 399 £ ve 299 $ karşılığında doğrudan temin edilebilir. Sandalye şu anda İngiltere’de ön siparişte ve siparişlerin Temmuz ayında gönderilmeye başlaması bekleniyor. Gri renkli olan tek bir konfigürasyonda mevcuttur.

FlexiSpot BS10: neyi seveceksin

Flexispot Bs10 KoltukFlexispot Bs10 KoltukKaynak: Windows Merkezi

FlexiSpot BS10, kurması ve çalıştırması çok kolay olan yüksek kaliteli, birinci sınıf bir ofis koltuğudur. Geldikten sonra, talimatları sorunsuz bir şekilde izleyerek sandalyeyi 10 dakikadan daha kısa bir sürede monte ettim. Sandalye biraz ağır, bu nedenle montaja yardımcı olacak bir arkadaş bulmak isteyebilirsiniz, ancak çoğu insan bunu kendi başına idare edebilir.

Kullanılan malzemelerin kalitesine anında hayran kaldım. Plastik ve metalin bir kombinasyonudur ve plastik parçalar, arkalık gibi biraz daha esnek olmasını istediğiniz alanlarda az kullanılır. Sandalyenin genel tasarımı ve görünümünün gerçekten sevdiğim modern ve minimalist olduğunu düşünüyorum.

BS10’daki “BS”, bu ofis koltuğunun temel odak noktası olan “sırt desteği” anlamına gelir. Benim gibi sırtları kötü olan insanlara yardım etmek için sıfırdan tasarlandı. Eski ofis koltuğumda bir saat kadar oturduktan sonra, kendimi sık sık alt sırt bölgemde donuk bir ağrı/acı çekerken bulurdum, ancak BS10 ile değil.

BS10, otururken bel ağrısı çeken kişiler için hayati önem taşıyan yerleşik, ayarlanabilir bel desteğine sahiptir. Bel desteği, düz oturmanızı sağlamak için alt sırtınıza baskı uygular ve sırt gerginliğini azaltmak için ağırlığınızı daha iyi dağıtmaya yardımcı olur.

Flexispot Bs10 BelFlexispot Bs10 BelKaynak: Windows Merkezi

Bel desteği yaklaşık 3,14 inç yukarı ve aşağı ayarlanabilir ve ek yapılandırılabilirlik için hafifçe yukarı ve aşağı eğilebilir, bu nedenle bu sandalye herkesin şekline veya boyutuna uymalıdır. Üst kısımdaki koltuk başlığı da yaklaşık 2,3 inç yukarı veya aşağı ayarlanabilir ve gerekirse ek yapılandırılabilirlik için hafifçe ileri geri eğilebilir.

Koltuğun kendisi, sağlam bir oturma deneyimi sağlayan naylon poliüretan tabandan yapılmıştır. Arka basıncı korumaya yardımcı olduğu ve (benim için) çökmeyi önlediği için aslında sağlam koltukları tercih ederim. Bununla birlikte, bazıları, genellikle daha yumuşak bir his veren ve insanların benzersiz şekli için daha esnek olan file koltukları tercih edecektir.

Genel olarak, bu sandalyeyi kullanırken çok rahatım. Koltuk pozisyonundan ve yüksekliğinden sırtlığın yaslanırkenki sertliğine kadar her şey ayarlanabilir, yani koltuğu gerçekten bedeninize uyacak şekilde çevirebilirsiniz. Bu sandalyede uzun süre hiçbir sorun yaşamadan oturabiliyorum, bu harika!

FlexiSpot BS10: neyi sevmeyeceksin

Flexispot Bs10 KontrolleriFlexispot Bs10 KontrolleriKaynak: Windows Merkezi

FlexiSpot BS10 hakkında gerçekten sevilmeyen pek bir şey yok. Bir şeyden şikayet etmem gerekirse, koltuktaki bazı ayarlanabilir unsurların gerçekten otururken yapılandırılmasının biraz zor olduğunu söyleyebilirim. Örneğin, sandalyede otururken bel desteğini ayarlamak için arkaya uzanamıyorum, bu da oturmadan önce onu çevirmeyi denemem gerektiği anlamına geliyor.

Ayrıca koltuğun altındaki kontrol kollarını otururken biraz zor buldum. Yapılabilir, ancak kontrolleri başarılı bir şekilde çevirmek veya hafifçe vurmak için beklediğinizden biraz daha fazla denemek zorunda kalacağınızdan emin olabilirsiniz, çünkü bunlar biraz serttir ve otururken açınız en iyi kaldıracı sunmaz. .

Bunun dışında, bu ofis koltuğu sadece harika.

FlexiSpot BS10: Yarışma

Flexispot Bs9 KahramanıFlexispot Bs9 KahramanıKaynak: Windows Merkezi

Piyasada, tümü farklı fiyat aralıklarını ve özellikleri hedefleyen birçok ofis koltuğu bulunmaktadır. FlexiSpot’un kendi BS8’i var, BS10’un biraz daha ucuz bir versiyonu (299 £). İşlevsel olarak hemen hemen aynı, ancak çoğu alanda metal yerine plastik var.

FlexiSpot’un dışında, bazılarının tercih edebileceği sağlam bir PU taban yerine ağ tasarımı kullanan SIHOO ofis koltuğumuz var. Yapabilirsin genellikle bu sandalyeyi Amazon’da bulun 250 £ civarında. Son olarak, ekstra uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız, yine ağ tasarımına sahip JAJALUYA ofis koltuğu var. 100 £ civarında düşük maliyet Amazon’da. Çok tatlı bir anlaşma.

FlexiSpot BS10: Satın almalısın?

Flexispot Bs10 KolFlexispot Bs10 KolKaynak: Windows Merkezi

Bunu satın almalısın, eğer …

  • Yüksek kaliteli, iyi tasarlanmış bir ofis koltuğu arıyorsunuz
  • Bel ağrısı çekiyorsun
  • Çok ayarlanabilir bir sandalyeye ihtiyacınız var

Eğer bunu satın almamalısın…

  • Gri olmayan bir sandalye istiyorsun
  • Oyun özelliklerine sahip bir sandalye tercih edersiniz
  • Örgü koltuklu bir sandalye istiyorsun

Sıfırdan ayarlanabilir ve ergonomik olacak ve yine de nispeten uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlanmış bir sandalye pazarındaysanız, bu harika bir seçenektir. Rahat, şık, kurulumu kolay ve yerleşik bel desteği harika bir ektir.

4
5 üzerinden


Ayrıca, bu sandalyeyi vücudunuza uyacak şekilde çevirmenin pek çok yolu var. Koltuk konumunu, sırtlığın sertliğini, koltuk başlığının yüksekliğini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Bu fiyat aralığında pek fazla sandalye bu kadar yapılandırılabilirlik sunmaz.


Flexispot Bs10 SeFlexispot Bs10 Se

FlexiSpot BS10

Sonuç olarak: Çok ayarlanabilir, kurulumu kolay, harika görünen ve nispeten uygun fiyatlı ergonomik bir sandalye arıyorsanız, BS10 ile yanlış gidemezsiniz.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20