Apple’ın raflardaki en iyi kablosuz kulaklıklardan bazılarını ürettiği sır değil. Yalnızca mükemmel ses kalitesi ve pil ömrü sunmakla kalmazlar, aynı zamanda tüm Apple ekosistemiyle kusursuz bir şekilde uyumludurlar. Bunları saniyeler içinde iPhone veya iPad’inizle eşleştirebilir ve farklı cihazlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu nedenle AirPods fırsatları her zaman yüksek talep görüyor ve aynı nedenle AirPods Pro ve Powerbeats Pro (Apple’ın Beats’in sahibi, farkında olmayanlar için sahibi) üzerindeki bu fırsatlar uzun sürmeyecek.

Powerbeats Pro — 180 dolar, 250 dolardı

Powerbeats Pro kulakiçi kulaklıklar, fitness tutkunları düşünülerek üretilmiştir. Powerbeats Pro incelememizde, güvenli oturmaları, mükemmel ses kalitesi ve uzun pil ömrü nedeniyle onlara “yıldız egzersiz tomurcukları” adını verdik. Eşsiz kulak kancası tasarımı, koşu, dans veya crossfit antrenmanı gibi yoğun egzersizlerin ortasındayken bile kulağınızda kalmasını sağlar. Ayrıca ter ve suya karşı çok dayanıklı oldukları için her türlü hava koşulunda giyebilirsiniz. Şarj kutusuyla birlikte 24 saati aşan, endüstri lideri 9 saatlik pil ömrü sayesinde sabah antrenmanınızın dışında bunları kullanmakta sorun yaşamayacaksınız. Diğer Beats ürünleri gibi, sesi de keskin ve yüksek, egzersiz seanslarınız sırasında sert müzik çalmak için mükemmel. Bunlar aynı zamanda Apple’ın yeni Uzamsal Ses özelliğini de destekler ve size hareket halindeyken Apple Music gibi uyumlu uygulamalarla etkileyici bir surround ses deneyimi sunar. Aşağıdaki Şimdi Satın Al düğmesine basarak bunları bugün Amazon’da önemli bir indirim için alabilirsiniz!

Apple AirPods Pro — 197 dolar, 249 dolardı

AirPods Pro'sunu dinleyen bir kadın.
elma

Apple AirPods Pro’yu incelediğimizde onlara “Apple için büyük bir kazanç” dedik. Bu nedenle AirPods Pro’nun şu anda alabileceğiniz en iyi kablosuz kulaklıklardan biri olması şaşırtıcı değil. Apple cihazlarıyla sorunsuz, istikrarlı bağlantı sağlayan ve ses kalitesini optimize eden güçlü bir dahili işlemci olan Apple’ın H1 yongasıyla başlar. AirPods Pro ayrıca mükemmel aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir ve size ortamınızı tamamen engelleme veya şeffaflık moduyla görüşmelere devam etme seçeneği sunar. Ayrıca, kulağınıza tam ve güvenli bir şekilde oturmasını sağlayan yumuşak uçlarıyla, takmaları da son derece rahattır. Şarj kutusuyla birlikte 24 saatlik ve tomurcukların kendisinde 4,5 saate kadar varan pil ömrü sayesinde tüm gün boyunca bunları takacaksınız. Aynı zamanda MagSafe ile de uyumludurlar, bu nedenle şarj çantasını bir MagSafe kablosuz ped üzerine yerleştirip, şarjlı kalmasını sağlayabilirsiniz. AirPods Pro, Amazon’da büyük bir indirimle satışta, bu yüzden bu fırsatı devam ederken almak için aşağıdaki Şimdi Satın Al düğmesine basın.


genel-19