Dark Souls: Archthrones, FromSoftware’in RPG oyununun hem revizyonu hem de ön bölümü görevi gören etkileyici bir Dark Souls 3 modudur ve ekip şimdi, umarım yakında piyasaya sürülmesi gereken “bir demo üzerinde çalıştığını” ortaya koymaktadır.

Patron dövüşlerini değiştiren veya sadece oyunun elden geçirilmesini tamamlayanlar gibi birçok fan yapımı Dark Souls 3 modu var, ancak Archthrones biraz farklı. Ekip, bunu karanlık fantezi oyununun “kapsamlı” bir revizyonu olarak tanımlıyor. Mekanlar yeni aydınlatma ve görsellerle “güzel bir şekilde yeniden tasarlanıyor” ve ayrıca patron karşılaşmalarındaki değişikliklerfazla.

Bununla birlikte, bir revizyon olmasının yanı sıra, Archthrones, Dark Souls 3’ün “olaylardan önce geçen alternatif bir hikayesini” de içeriyor ve bu prequel hikayesi “her biri Nexus of Embers aracılığıyla erişilen beş benzersiz dünyada” geçiyor. Görünüşe göre olmuş iki yıldır geliştirme aşamasındave ayrıca yeni NPC’ler, düşmanlar ve hatta patronlar içerir. Takım bile görünüyor kasten yeni alanları Dark Souls öncülü Demon’s Souls tarzında daha fazla yapmak, bu oyun hala PC’de olmadığı için temiz.

Takımın bir Patreon’u olsa da, Archthrones “%100 ücretsiz” çıktığında – tabii ki Dark Souls 3’e ve tüm DLC’sine ihtiyacınız olacak olsa da. Demoya gelince, neleri içereceği konusunda henüz bir bilgi yok. olması gerek “alfa gibi bir şey” – ve mod ekibi henüz bunun için bir çıkış tarihine sahip değil, ancak “işlerin iyi gittiğini” söylüyor.

Çok daha yeni olmasına rağmen, Dark Souls stabil arkadaşı Elden Ring de RPG’yi nihai Star Wars veya Legend of Zelda oyununa dönüştürenler gibi modlar alıyor.

Elden Yüzük Elden Yüzük Fanatik 59.99$ $50.39 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2