twitter kullanıcısı rüdeizm modifiye etti Fisher-Price Gül ve Öğren Oyun ve Öğren Kontrolörü tamamen işlevsel bir Xbox denetleyicisi olmak. Rudeism kısa süre önce kontrolörün hareket halindeki görüntüsünü gösterdi ve onu PC’de Elden Ring oynamak için kullandı.

Orijinal olarak Twitter kullanıcısının bir gönderisinden esinlenilmiştir. Wario64denetleyici bir sol joystick, D-pad, dört yüz düğmesi (A’dan D’ye) ve her biri hem tampon hem de tetik girişlerini alabilen bir sol ve sağ tetikleyici ile tamamlanmıştır.

Hayranlar, doğru bir joystick’in eksikliğine dikkat çekti. Bunu ele almak için Rudeism, kumandanın sarı kaydırıcısını programladı – modu müzikten sayılara değiştirmek için – joystick’i sol ve sağ arasında değiştirmek için. Anahtar ayrıca bazı yüz düğmesi girişlerini de değiştirir – örneğin C düğmesini “B”den “Başlat”a değiştirir.

Rudeism’in sağlam tuttuğu orijinal denetleyicinin bir özelliği de ses efektleridir. Bebek benzeri bir ses, her bastığınızda, hangi düğmeye basarsanız o düğmenin karşılık gelen numarasını, şeklini veya rengini söyleyecektir. Joystick’e tıklamak küçük bir jingle bile çalıyor! Kontrolcünüz “A, B, C, D, gel ve benimle bir oyun oyna!” diye şarkı söyleyerek Malenia’yı yenerken iyi şanslar. mücadele boyunca.

Bu, Rudeism’in kontrolör modlarına ilk girişi değil. O tanınır mors kodu kullanarak Dark Souls 3’ü tek tuşla yenmekve hatta Nar kullanarak Hades oynadı. onu takip et Seğirme, heyecanveya Youtube sonra ne bulduğunu görmek için.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1