Akara, güncel olaylar alanında dünya lideridir. Hareket Sensörü P1, Apple HomeKit ile uyumludur ve doğrudan Amazon’dan satın alınabilir.

Aqara Hareket Sensörü P1’in en son sürümü, pil ömrüne, çeşitli yapılandırma seçeneklerine ve Zigbee’ye yapılan en son güncellemeye dayalı benzersiz çözümler sunuyor.

ayak. Akara

Aqara Hareket Sensörü P1, Zigbee 3.0 cihazı ile çalışır

Bu üretici, Zigbee 3.0 protokolü ile uyumlu, duyarlı, göze batmayan ve aksesuarlarla uyumlu olmasını sağlayan bir üreticidir. Hareket Sensörü P1 topun konumunu ayarlamak için kullanılabilir. wyboru anne trzy deneyin – niski, średni oraz wysoki. Cihaz, potansiyel alarmları izlemek için kullanılabilecek bir cihazı tespit etme olasılığı ile en yaygın olanlardan birine sahiptir.

Uyumlu ve kompakt HomeKit yepyeni özellikleriyle uyumludur. Co więcej, Hareket Sensörü P1 jest zasilany przez dwie pil CR2450. Üretici, hiçbir yerin ortasında çalışma konumunda olmadığınızı beyan eder. Czujnik m szeroki kąt widzenia, regulowany w zakresie od 150 ve 170 stopni, bir także jest w staie wykrywać ruch z odległości do 7 metro.

akara hareket sensörü p1

ayak. Akara

HomeKit ile uyumlu cihaz

Akıllı ev wymaga uyumlu huba wspierającego łączność Zigbee 3.0’da yepyeni bir sürüm geliştirmek. Aqara Hub M2, M1S, E1 ve Aqara Hub G2H Pro’nun yanı sıra cihazınızı da yükseltebilirsiniz. Model P1, HomeKit, Alexą, IFTTT ile çalışmakta olup, iOS ve Android işletim sistemleri için mobil uygulama uygulamaları ile gözlemleyebiliyoruz.

Aqara Hareket Sensörü P1, Stanach Zjednoczonych ile uyumlu değil, aynı zamanda Avrupa’da da uyumlu. Amazona’nın en iyi ve en iyi adreslerinden biri. 25,99 Euro’luk bir kota için aylık kira.

Hata: imore.comgenel-22