Super Mario Odyssey'den bir sahnede Mario, yemyeşil bir ortamda, ağzı şoktan sonuna kadar açık, bakıyor.

Mamma mia, gerçekten.
Ekran görüntüsü: Nintendo

Abilir Yarasa kız sonuçta tiyatrolara mı gidiyorsun? Blumhouse dalga geçiyor çok ürkütücü bir oyuncak bebekle bir sonraki korku filmi. Kaley Cuoco, bazı sürpriz konukların geleceğini ima ediyor Harley Quinnüçüncü sezon. Artı, Riverdale yapmak Sisçünkü tabii ki yapar. Şimdi spoiler!

Süper Mario Filmi Ağır Bir Gecikmeyle Vuruldu başlıklı makale için resim

Münsterler

Rob Zombie, Instagram’da Tomas Boykin’in kadrosuna katıldığını açıkladı. Münsterler Lily’nin kardeşi Lester olarak.

DÖKÜM HABERLERİ! 🔥The MUNSTERS’ın Budapeşte’nin güzel şehir merkezindeki setinden direkt olarak Lily’nin kurt adam kardeşi LESTER’i TOMAS BOYKIN’in canlandırdığı gibi veriyorum. 🦇 Çoğunuzun Tomas’ı 3 From Hell’deki Spaulding destekçisi Derek Zoom rolünden tanıdığına eminim. 🦇 Lester için hazırlanın. Seni kahkahalarla güldürecek. 💀#themunsters #robzombie #tomasboykin #sherimoonzombie #jeffdanielphillips #danroebuck #richardbrake #jorgegarcia #deewallace #cassandrapeterson #catherineschell #sylvestermccoy


Biz Zombileriz!

Çeşitlilik raporlar turbo çocukAnouk Whissell, Yoann-Karl Whissell ve François Simard direkt Biz Zombileriz!Jerry Frissen ve Guy Davis’in çizgi roman serisinin bir film uyarlaması, Dünyayı Yiyen Zombiler. Şu anda Kanada’da çekiliyor, başrollerini Alexander Nachi, Megan Peta Hill ve Derek Johns’un paylaştığı film, “kolay para kazanmak isteyen ve kaçırılan büyükannelerini kurtarmak için şeytani bir mega şirketle savaşmak zorunda olan üç tembelin” “bir şehir dışında üremeyen bir şehrin ortasında” hikayesini anlatıyor. Yaşama engeli olarak kabul edilen yamyam zombiler.”


Şiddetli Gece

Son tarih raporlar Andre Eriksen (Yarının Efsaneleri, Vikingler, Norsemen) David Harbour’ın Noel Baba aksiyon filminin kadrosuna katıldı, Şiddetli Geceşu anda açıklanmayan bir rolde.


Aşağıda

Son tarih ayrıca raporlar Shazam! yönetmen David F. Sandberg, korku-gerilim türüne geri dönmeyi planlıyor. Aşağıda. Konuyla ilgili ayrıntılar şu anda mevcut olmasa da, Greg Weidman ve Geoff Tock’un senaryosunun, Netflix ile “yedi haneli rakamlar aralığında bir yerde bir anlaşmaya varmadan önce, ilgilenen “yarım düzine stüdyo ve flama” olduğu bildirildi. ”


Hot Wheels: Film

Son tarih ayrıca JJ Abrams’ın Bad Robot’un bir canlı aksiyon üretmeyi planladığı haberi var Sıcak tekerlekler Mattel ve Warner Bros için film.


Yarasa kız

Matthew Belloni’nin Disk HaberleriWarner Bros şimdi için bir tiyatro gösterimi düşünüyor Yarasa kız HBO Max’te planlanan ilk çıkışı yerine.


Süper Mario Kardeşler.

Bu arada, yeni Süper Mario Kardeşler. Film 7 Nisan 2023’e ertelendi.


M3GAN

Blumhouse, ürpertici oyuncak bebek filminin afişine ilk bakışı yayınladı M3GAN.


kriyo

Bilim adamları, karavanda kriyo uykudan uyandıktan sonra avlandıklarını keşfettiler. kriyo28 Haziran’da VOD’a geliyor.


Harley Quinn

Kaley Cuoco kısa süre önce söz verdi TV Hattı üçüncü sezon Harley Quinn birkaç “parlak” ünlü konuk sesi içerir.

[Season three is] harika, saçma, gitgide daha da çılgınlaşıyor. [Harley and Ivy] hayat yaşıyorlar, birbirlerini seviyorlar, kavga ediyorlar… ilişkileri bu sezonun ana odak noktası ve bu çok komik ve aslında gerçekten çok tatlı.


Yıldız Savaşları: Andor

Görüntü yönetmeni Adriano Goldman, bir Brezilyalı haber kaynağına Disney+ serisinde yakında yayınlanacak olan Cassian Andor dizisinin beş sezon sürmesi “gerektiğini”, ancak şimdi “üç sezon” olacağını açıkladı. [seasons]belki.”

Çalıştığım dizinin beş sezon sürmesi gerekiyordu ama bence olmuyor. üç tane olacak [seasons]belki.


Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel

James Gunn’a ambalaj hediyesi olarak verilen bir kutu Noel süsü, önümüzdeki günlerde Uzay Köpeği Cosmo’nun görünüşünü doğruluyor gibi görünüyor. Galaksi Tatil Özel Muhafızları.


Amerikan İsa

Netflix’te prodüksiyon resmen başladı Amerikan İsa Meksika’da dizi.


Süpermen ve Lois

A Süpermen ve Lois poster, oyuncu kadrosunun üzerinde yükselen yeni bir şafak görüyor.


Uzay Yolu: Picard

Seven of Nine’ın bu haftaki bölümü “Hide and Seek”in özetinde yeni Jurati/Borg Queen ile “son bir hesaplaşma” var. Uzay Yolu: Picard.

Picard ve ekibi, eski bir düşmanın yeni bir enkarnasyonundan saldırıya uğrarken hayatları için savaşırlar. Ancak hayatta kalabilmek için Picard’ın önce geçmişinin hayaletleriyle yüzleşmesi gerekir. Seven ve Raffi, Jurati ile son bir hesaplaşmaya girer.

[[spoiler televizyonu]


Yürüyen Ölülerden Korkun

Başka bir yerde Daniel, 1 Mayıs’ta yayınlanan “Ofelia”nın özetinde herkesi öldürmekle tehdit ediyor. Yürüyen Ölülerden Korkun.

Daniel’in kötüleşen zihinsel durumu sonunda hepsini tehlikeye attığında Luciana ve Wes sabrının sınırlarını zorlar.

[[spoyler TV]


yabancı

Claire ve Jamie, dizinin gelecek haftaki sezon finali “I Am Not Alone”un fragmanında Güvenlik Komitesi ile bir kuşatma savaşı veriyor. yabancı.


Riverdale

Sonunda, ölümcül bir sis sarıyor Riverdale gelecek haftaki bölümün fragmanında.


Jim Cook tarafından afiş sanatı

Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7