TENAA’da OnePlus 10 Pro’ya benzeyen gizemli bir OnePlus akıllı telefon tespit edildi. Tasarım, OnePlus 10 serisi akıllı telefonlarda bir ahize olabileceğini gösteriyor. Ek olarak, bu telefonun sertifikasyon web sitesinde belirtilen özellikleri, bu hafta başlarında Çin’de piyasaya sürülen Oppo K10 5G akıllı telefonun iç özelliklerine oldukça benzer. Hem OnePlus hem de Oppo ile Vivo ve Realme’nin Çinli şirket BBK Electronics’e ait olduğu belirtilmelidir.

bu TENAA listesi PGZ110 model numarasına sahip olduğunu, Android işletim sistemini çalıştırdığını ve 5G cep telefonu olduğunu gösteriyor. bu paylaşılan özellikler sertifika web sitesinde 6.59 inç full HD+ (1.080×2.412 piksel) LTPS ekrana sahip olduğu belirtilir, bu da değişken yenileme hızına sahip olduğu anlamına gelir. El cihazı, listeye göre 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB depolama ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli bir SoC tarafından desteklenmektedir.

TENAA’da yer alan bilgiler, söz konusu ahizenin 64 megapiksel, 8 megapiksel ve 2 megapiksel sensörden oluşan üçlü arka kamera kurulumuyla geleceğini de gösteriyor. Ön tarafta 16 megapiksellik bir atıcı var ve telefon, listeye göre 4.890mAh olarak derecelendirilmiş bir pil içeriyor. OnePlus telefonun boyutlarına gelince, 164.3×75.8×8.7mm ölçülerinde ve 205 gram ağırlığında.

Ayrıca, aynı OnePlus telefonun birkaç temel özelliği de açıklandı. tweetlendi bilgi veren Abhishek Yadav tarafından. TENAA web sitesinde belirtilen özelliklerin yanı sıra, telefonun 120Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olacağını, MediaTek Dimensity 8100 SoC tarafından destekleneceğini ve yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya sahip olacağını söylüyor. Telefonun ayrıca 65W hızlı şarjlı 5.000 mAh ile geleceği iddia ediliyor.

TENAA web sitesinde belirtilen ve bilgi veren tarafından paylaşılan özellikler göz önüne alındığında, OnePlus telefonun bu hafta başlarında Çin’de piyasaya sürülen Oppo K10 5G’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olabileceği görülüyor.

Hem OnePlus hem de Oppo’nun Guangdong merkezli holding BBK Electronics’e ait olduğu göz önüne alındığında, TENAA’da listelenen telefonun, her iki şirket de kaynaklarını dahili olarak paylaştığı için yeniden markalanmış bir Oppo el cihazı olabilir.
genel-8