Birinci şahıs fabrika yönetimi oyunu Satisfactory, 1.0 çıkış tarihine giden yolda güzel bir kilometre taşını işaret eden Güncelleme 6’yı almak üzere. Geliştiriciler, oyun “yeni bir üretim aşamasına” girerken, bu nihai ve eksiksiz lansmana daha da yaklaşırken, büyük içerik güncellemelerinin buradan yavaşlamaya ayarlandığını söylüyor.

Geliştiriciler bir basın açıklamasında, “Tatmin edici, Erken Erişim’den çıkmaya yaklaşıyor” diyor. “Geçmişte gördüğümüz büyük içerik güncellemelerinin azaldığı ve stüdyonun tamamen oyunu 1.0 sürümü için tamamlamaya odaklandığı yeni bir üretim aşamasına giriyor. Gelecek güncellemeler, oyunun belirli bölümlerine daha güçlü bir şekilde odaklanacak şekilde değişecek.”

Ama önce, keşif odaklı Güncelleme 6’yı alıyoruz. Spire Coast ve Swamp’ta revizyonlar, daha iyi görsellere ve iyileştirilmiş davranışlara sahip yeni ve eski yaratıkların yanı sıra vahşi doğayı keşfederken tehditler ve engellerle başa çıkmak için bir dizi yeni araç göreceğiz. Ayrıca harita kullanıcı arayüzünde bir dizi iyileştirme ve Radar Kulesi için bir revizyon bekleyebilirsiniz.

Güncelleme 6, Deneysel’e Haziran’da çıkacak. Yamadan neler bekleyebileceğinizin daha ayrıntılı bir dökümü için aşağıdaki videoyu izleyin.

Daha fazla sanal alan oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2