Halo Infinite, 2. Sezon yol haritasını duyurdu ve oyunun gelecek sezonlarının sadece üç ay olacağı vaatlerine rağmen, birkaç dakika önce açıklanan Sezon 2 yol haritası, 3 Mayıs-7 Kasım tarihleri ​​arasında 6 aylık bir sezon daha olacak gibi görünüyor. Ancak daha da kötü bir haber var.

Halo Infinite Campaign Coop haberleri iyi değil

Halo Infinite, geçen yılın sonlarında Xbox Series konsollarını süsleyen ilk ve en yeni Halo oyunudur. Halo, seride ilk kez, oynaması ücretsiz çok oyunculu bir oyunla piyasaya sürüldü ve oyun, saygın sayılara sahip istikrarlı ve kararlı bir oyuncu tabanına sahip olsa da, hayranlar, özellikle sezonun ne kadar yavaş olduğu konusunda, içerik ve güncelleme eksikliğinden hala rahatsızlar. ilerler.

Halo Ara Nokta 2. Sezon için yol haritasını henüz yayınladı, ancak bu, 6 ay daha süren uzun bir sezon olacak gibi görünüyor.

Halo Infinite Campaign Coop yakında gelmiyor

Yol haritası, çok oyunculu için gelecekteki içerikten bahsederken, yol haritasının daha sinir bozucu yönlerinden biri, Forge için belirsiz bir geleceğe işaret ediyor ve buna ek olarak, kampanyayı bir arkadaşla oynama veya belirli görevleri tekrar oynatma yeteneğinin başlatılacağı söyleniyor. Ağustos 2022’nin sonlarında.

Eylül ayında Sezon 3 başladığında bir Forge beta göreceğimize dair haberler var, bu nedenle bu açık betanın, seçime dayalı bir betanın aksine bunu seçebilen ve gönüllü olarak tadını çıkarabilen hayranları olduğunu umabiliriz.

Halo Infinite’in ilk sezonu kısa bir süre sonra tamamlanmaya başlarken, hayranlar yeni güncellemeyle hayal kırıklığına uğradı ve oynaması ücretsiz bir oyun olarak yolda bazı engeller olacağını anlıyor, ancak kampanyadaki sorunlar sadece bir arkadaşıyla kampanyayı oynamak için uzun süredir bekleyen rahatsız edici oyuncular.oyun-5