Resident Evil 7, bir sürüm, çıkan DLC ve hatta başlık için VR modları ile geçmişte gelip gitti. Capcom’un Resident Evil 7 ile işi henüz bitmedi (Köy, oyuncular tarafından inanılmaz derecede olumlu karşılanmış olmasına rağmen), Tokyo, Japonya’daki Tokyo Dome City Cazibe Merkezlerinde yeni bir cazibe merkezi planlıyorlar.

Etkinliğin ana amacı, turistlerin Resident Evil 7’nin hikayesinin sitesi olan Baker Ranch’i tamamen VR’da ziyaret etmelerine ve keşfetmelerine izin vermektir. Bunu gerçekleştirmek için Dynamo Amusement ile ortaklık yapan “Biohazard Walkthrough The Fear” başlıklı sergi, aynı anda evi keşfetmek için dört kişiye kadar destek verecek. İki çift de bu cazibe için çalışır.

CAPCOM, Resident Evil ve Monster Hunter Sayesinde Tahmini Artırdı

Çekimin ana amacı, çekim patronunun Baker Ailesi tarafından yakalanması ve bölgeden kaçması istenmesidir. Kullanıcıların, ilerledikçe belirlenen alanı özgürce keşfetmelerine izin verilecektir. Ancak, cephane erişimi sınırlı olsa da, Jack ve canavar sürüleriyle savaşmak için cazibe içinde “silahlar” bulabileceksiniz, çünkü sadece koşmak ve saklanmak bu cazibenin bir parçası olmayacak.

Bu etkinlik 29 Nisan 2022’den (yayın tarihi itibariyle gelecek Cuma) 26 Haziran 2022’ye kadar sürecek. Biletler yaklaşık 2800 yen (yaklaşık 21 USD) tutacak. Cazibenin kendi başına başlaması ve tamamlanması yaklaşık 20 dakika sürecektir. Ama içeri girdikten sonra olan her şey seninle Fırıncılar arasında.

Bunun dışında, kendinizi savunabileceğiniz gerçeği dışında oyundaki bulmacaların herhangi birinin ortaya çıktığı veya hangi silahların dahil olacağından söz edilmedi. Resident Evil 7 şu anda Steam üzerinden PlayStation 4, Xbox One ve PC’de mevcut. Bu yıl içinde PlayStation 5 ve Xbox Series X’te piyasaya sürülecek.genel-17