Açılış WASD etkinliğinde paylaşılan ve toplanan tüm bilgelik, bize doğru yol alıyor. Youtube kanalı. Etkinliğe katılmak veya bir akışı yakalamak için buralarda değilseniz, işte kariyerinizde size yardımcı olabilecek yeni bir şey öğrenme şansınız. Örneğin, yakında çıkacak olan bağımsız oyununuzun Steam’de fark edilmesini sağlamaya çalışıyorsanız, bu konuşmaya buradan göz atmak isteyebilirsiniz.

Loadout’tan Aaron Down, PC oyunlarının en önemli platformunda gezinmek için en son hileleri ve mevcut çevrimiçi mağazalardaki önemini tartışmak için PCGamesN Tiyatrosu’nda Future Friends Games’ten Paul Nadin ile sahneye katıldı. Steam, PC oyuncuları için hâlâ baskın mağaza olabilir, ancak Epic Games Store’un beğenileriyle başka bir yerde ne kadar değer bulunabilir?

Arka uç yazılımını geçtikten sonra, Nadin’in Steam’de fark edilmek için en büyük ipuçlarından biri, istek listelerinin nasıl çalıştığını öğrenmektir. Sonuçta, oyununuz Valve’in algoritması tarafından görülecek ve çok sayıda oyuncunun istek listelerinde görünmesi durumunda daha fazla kişinin önüne çıkacaktır.

İşte konuşmanın tamamı.

Daha fazla WASD bilgisi için, bağımsız oyunların pandemi sonrası durumu hakkında Thomas Was Alone ve Volume geliştiricisi Mike Bithell ile yaptığımız konuşmamıza göz atın.oyun-2