Apple bugün duyurdu Az sayıda birimi etkileyen bir ekran sorunu için Apple Watch Series 6 servis programı.
Şirket, 44 mm Apple Watch Series 6’nın küçük bir yüzdesinin ekranın kalıcı olarak kararmasına neden olan bir sorundan muzdarip olduğunu söyledi. Şirket, etkilenen saatlerin Nisan 2021 ile Eylül 2021 arasında üretildiğini ve cihazınızın da etkilendiğini düşünüyorsanız, şirketin adresine gidin. İnternet sitesi (aracılığıyla 9to5Mac)ve saatinizin programa uygun olup olmadığını belirlemek için seri numarası denetleyicisini kullanın.
Apple’ın sistemi, Watch Series 6’nızın uygun olduğunu belirlerse, Apple’dan veya bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısından ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz.

Bunun yalnızca boş ekran sorunu için geçerli olduğunu söylemeye gerek yok ve saatinizde başka sorunlar varsa, özellikle de ekran hizmetini bozabilecek sorunlar varsa, öncelikle bu sorunla ilgilenilmesi gerekir ve bu sorun olmayabilir. ücretsiz olarak.

Program dünya çapında geçerlidir ve uygun cihazları, ünitenin ilk perakende satışından sonraki iki yıl boyunca kapsar.
Apple, bazı en iyi akıllı saatler ve Watch Series 6 geçen yıl çılgınca popülerdi ve Apple’ın yüzde 50’den fazla pazar payı kazanmasına yardımcı oldu. O zamandan beri Watch Series 7’nin yerini aldı ve biz bir Eylül ayında çok sayıda yeni özellik sunabilecek yeni model, ancak çığır açan özellikler biraz daha uzun sürebilir.telefon-1