CinemaCon’un Büyük Ekran Başarı Ödülleri için sahne neredeyse hazır.

CinemaCon genel müdürü Mitch Neuhauser’e göre Robert De Niro, Billy Eichner, Abby Ryder Fortson, Glen Powell ve Zoe Saldana’nın 28 Nisan’da Las Vegas’ta özel ödüller alacağı doğrulandı.

Büyük Ekran Başarı Ödülleri, Caesars Palace’daki CinemaCon merkezinde gerçekleştirilecek ve Bu gece eğlence Colosseum’un içinden kıdemli Kevin Frazier. Ödüller, oyuncuların ve film yapımcılarının beyaz perdedeki başarılarına ışık tutmak için tasarlandı. Ek ödüllerin açıklanması bekleniyor.

Şanlı kariyerinde ilk CinemaCon gezisini gerçekleştiren De Niro, sanata yaşam boyu katkılarından dolayı Cinema Vérité Ödülü ile şenlenecek. Eichner, festivalin arifesinde Yılın Komedi Yıldızı ödülünü alacak. kardeşlerbirlikte yazdığı bir senaryodan oynadığı yeni bir eşcinsel romantik komedi.

Powell, bundan sonra Tom Cruise’la birlikte rol alacak Top Gun: Maverick, eve bir Yarının Yıldızı ödülü götürecek. Saladana, CinemaCon Star of the Year ödülü ile onurlandırılacak. Adam Projesi star, yeni bir David O. Russell filmi içeren bir listenin yayınlanmasına hazırlanıyor, anahtar deliği bahçe, avatar franchise ve yeni galaksinin gardiyanları taksit. Son olarak, yaklaşmakta olan Judy Blume uyarlamasında en üst sıralarda yer alan Fortson Orada mısın Tanrım? Benim, Margaret, 2022’nin Yükselen Yıldızı ödülü ile onurlandırılacaktır.

Neuhauser, “CinemaCon, yıl boyunca sergi topluluğunun, film dünyasında en iyisini sunduğu için yaratıcı dünyaya teşekkür ettiği tek zaman olabilir” dedi. “Bu yılki onur listemiz, inanılmaz bir yetenek yelpazesini temsil ediyor ve film tarihindeki en efsanevi aktörlerden birinin, elbette Robert De Niro’nun onurlandırılmasına sahip olmayı temsil ediyor – peki, gerçekten bundan daha iyisi olamaz. ”

Haber, Hollywood stüdyolarının ve sinema operatörlerinin Ulusal Tiyatro Sahipleri Birliği tarafından düzenlenen yıllık kongre için Las Vegas’ta bir araya geldiği büyük olaydan birkaç gün önce geldi. Bu yıl, beş büyük Hollywood stüdyosunun tamamı artı Lionsgate ve Neon, Caesars Palace’daki Colosseum’da sahnede geçirdikleri süre boyunca yaklaşmakta olan listelerini tanıtacaklar. 6.000’den fazla misafir çekmesi beklenen CinemaCon, 25-28 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Bu yılki ortaklar arasında hem Uluslararası Sinema Teknolojisi Derneği hem de Ulusal İmtiyaz Sahipleri Birliği ile resmi sunum sponsoru Coca-Cola Company yer alıyor.sinema-2