iyi tutamazsın sonik oyun düştü. Sonic hayranları ortalıkta dolaşırken buna çok sevindi sonik kökenler yakında piyasaya sürülecek, bazı hayranlar, franchise’ın mavi başlı üvey çocuğunun dehşetini dile getirdi Sonik Spinball tüm bu yıl dönümü paketlerinde ve yeniden yayınlarında unutulmuş görünüyor. Nintendo bu adaletsizlik çığlıklarını duydu ve “Ya Sonic bir langırt olsaydı?” Diye ekliyor. Oyunu Switch Online Genişletme Paketindeki Sega Genesis kitaplığına yükleyin.

1993 yılında Sega Genesis’te yayınlandı, Sonik Spinball tıknaz bir langırt platform oyunudur. Sonic, Chaos Emeralds’ı aramak için oyuncu kontrollü küreklerle savrularak yuvarlanıyor. Kontroller beceriksiz, platform oluşturma çok kafa karıştırıcı olabiliyor ve oyun, ekranda ikiden fazla hareket eden şey olduğunda artritli bir sütçü kız gibi çalkalanıyor. Ama bu Sonic ve onu seviyorum, bu yüzden beklerken zamanımı bununla meşgul edeceğim. sonik kökenler. Bu zor bir hayat.

İçin sonik agnostik, Nintendo ayrıca taktik RPG yayınlıyor Parlayan Kuvvet II ve raylı atıcı Uzay Savaşçısı II. Keşke bu oyunlar hakkında daha çok şey bilseydim ama çocukluk zamanımı nereye harcadığımı söyleyebilirsiniz, üzgünüm.

Bu yeni eklemeler, Genişletme Paketi premium hizmetinde bulunan toplam Genesis oyunlarının sayısını 25’e çıkarıyor ve bugün Genişletme Paketi üyelerine sunuluyor.genel-2