Nintendo Entertainment Podcast’i burada ve adamların tartışacak daha az şeyi olsa da içeriğin kendisi sağlam!

İlk olarak, çocuklar son zamanlardaki oyun istismarlarından bahsediyorlar! Todd bir Comic-Con için hazırlanıyor ve sonuç olarak sadece FEH oynuyor. Tyler, Nintendo Switch Çevrimiçi Genişletme Paketi hakkındaki yeni düşüncelerinin yanı sıra 13 Sentinel’den bahsediyor! Will, Ring Fit Adventure ve biriktirdiği işlerden bahsediyor!

Ardından, haberlerde Xenoblade Chronicles 3 sadece yeni bir fragman almakla kalmadı, aynı zamanda daha erken bir çıkış tarihi aldı! Adamlar her şeyi bozuyor. Buna ek olarak, SMT V satışlarda 1 milyonu aştı, Nintendo bir birliğin potansiyel olarak doğmasını engellemeye çalıştı ve birisi Switch’te bir Star Fox Zero bağlantı noktası mı istiyor?

Son olarak, XC3’ün çıkış tarihini ileri almak yerine, adamlar dürüstçe çıkış tarihlerinin geri alınması gereken oyunlar hakkında konuşuyorlar! Neden bu oyunlar hakkında böyle hissediyorlar? Dinleyin ve öğrenin!

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Nintendo Entertainment Podcast’inin keyfini çıkarın!

Podcast’in gelecek bölümleri için tema açmak için SİZİN önerilerinizi istediğimizi unutmayın! NES, SNES, N64, Game Cube, Game Boy, Game Boy Color, Game Boy Advance veya Nintendo DS önerilerinizi Twitter üzerinden gönderin! Tri-Force Todd’a adresinden ulaşabilirsiniz. @Guardians_ComicTellius Tyler’da @TylerKelbaugh94veya Wario Will @shadowz596! VE, bize podcast tanıtıcımızdan ulaşabilirsiniz @NEPPodcast!

Yazar hakkındaoyun-4