Tales From The Borderlands’in devamı, bu yıl içinde tamamen yeni bir hikaye ve karakterler içeren bir devam filmi olacak.

Geliştiricilere göre 2K ve Gearbox tarafından duyurulan Telltale Games’in epizodik tıkla ve tıkla macera oyununun devamı yıllardır geliştiriliyor. Devam oyunu ile orijinal arasındaki en büyük değişiklik, devam oyununun Telltale Games yerine Gearbox tarafından şirket içinde geliştiriliyor olmasıdır. Bunun nedeni, Telltale Games’in stüdyo 2019’da (en azından adıyla) yeniden canlandırılmadan önce 2018’de kapanması olabilir.

Orijinal Tales from the Borderlands, Borderlands 2 ve Borderlands 3 arasında, Rhys ve Vaughn gibi bazı baş rol karakterlerinin Borderlands 3’te yer aldığı bir şekilde gerçekleşti. Oyun dijital mağazalardan kaldırıldı, ancak sonunda 2021’in başlarında restore edildi. Hayır. Yeni karakterlere odaklanılacağı söylenmenin ötesinde oyunun hikayesi ve karakterleri hakkında detaylar verildi. Gearbox, devam oyunu için platformları da açıklamadı, ancak orijinal oyun Xbox, PlayStation, Switch ve PC’de mevcut.

GameSpot’un Tales from the Borderlands incelemesinde Alexa Ray Corriea, ilk bölüme 9/10 vererek, “Tales from the Borderlands bir Borderlands oyunudur, ancak Telltale, Gearbox’ın Pandora’sını orijinal Borderlands oyunlarının yapmadığı şekilde açtı ve” yazdı. Vault Hunters’ın gölgelerinde mücadele eden küçük insanları keşfederek, dünyayı keşfetmek için daha derin fırsatlar elde edersiniz.”

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1