Bose QuietComfort 45 kulaklıklar Cuma günü Hindistan’da piyasaya sürüldü. Kulaklıklar QuietComfort 35 II’nin yerini alıyor ve gelişmiş bir gürültü önleme, yeni Aware Modu, daha iyi ses yalıtımı ve iddia edilen 24 saatlik pil ömrü sunuyor. Ancak, öncekilere benzer bir görünüm taşıyorlar. Kulaklıkların sağ kulaklığında, müziği kontrol etmek ve bir giriş kaynağıyla eşleştirmek için kullanılabilen dört düğme bulunur. Kullanıcıların kulaklıkları uyumlu Bose Soundbar’larla hızlı bir şekilde eşleştirmesini sağlayan Bose SimpleSync özelliği ile birlikte gelirler.

Hindistan’da Bose QuietComfort 45 fiyatı

Hindistan’da Bose QuietComfort 45 kulaklık fiyatı Rs olarak belirlendi. 32.900. Kulaklıklar, Bose özel mağazalarında, Croma, Reliance ve Vijay satışları gibi çevrimdışı perakende zincirlerinde ve ayrıca Amazon Siyah Beyaz renk seçeneklerinde.

Bose QuietComfort 45 teknik özellikleri, özellikleri

Bose QuietComfort 45 kulaklıklar, Bose QuietComfort 35 II’ye benzer bir tasarıma sahiptir. Şirkete göre, pileler ve büzgüler yumuşak malzemelerden çıkarılmıştır ve yeni ürün dayanıklı, hafiftir ve katlanır bir tasarıma sahiptir. Belirtildiği gibi, sağ kulaklıkta dört düğme bulunur: ses açma, ses kısma ve güç ve Bluetooth eşleştirmesi için bir kaydırıcı. Aramaları, müziği kontrol etmek ve sanal asistanları çağırmak için dördüncü bir çok işlevli düğme var. Ayrıca, iki yeni Mod arasında geçiş yapmak ve aramalar sırasında mikrofonun sesini kapatmak için sol kulaklığın üzerinde bir düğme bulunur.

Bose QuietComfort 45 kulaklıklar, Sessiz ve Farkında modlarıyla birlikte gelir. Şirket, Sessiz Modda, mikrofonların dış gürültüyü algılamak, ölçmek ve azaltmak için tescilli bir dijital çip ile birleştiğini ve işlemin bir saniye içinde yapıldığını da sözlerine ekledi. Aware Modunda, Bose kulaklıklar, kullanıcının tüm çevresel sesleri dinleyebildiği tam şeffaflığa geçer. Kulaklıklar, aramalar sırasında konuşmacının sesini izole etmek için gürültü önleyici mikrofonlarla donatılmıştır.

Kulaklıklar, çok noktalı bağlantıları kurmak ve yönetmek için Bose Music uygulamasına bağlanabilir. Bose QuietComfort 45 kulaklıklar, Bluetooth v5.1 özelliğine sahiptir ve bunları uyumlu Bose Soundbar’larla kolaylıkla eşleştiren Bose SimpleSync teknolojisi ile birlikte gelir. Bose’a göre, kulaklıkların 24 saate kadar pil ömrü sağladığı iddia ediliyor ve bir USB Type-C bağlantı noktası aracılığıyla iki saat içinde tamamen şarj edilebiliyor. Ayrıca 15 dakikalık şarjla 3 saate kadar oynatma sağladığı söylenen hızlı şarj teknolojisi de var.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8