Takara Tomy'nin Norinori Pikachu'su, Hot Toys'un Moon Knight'ı ve Sideshow Collectibles'ın Clone Wars Yoda'sı.

resim: Takara Tomy, Sıcak Oyuncaklar ve Gösteri Koleksiyonu

io9’un internetteki iyi ve plastik her şeyi düzenli olarak topladığı Toy Aisle’a tekrar hoş geldiniz. Bu hafta, Lego Işık yılıve Ay Şövalyesi Hot Toys ve Hasbro’dan yeni figürlerle mağazacılık dünyasına giriyor. Artı, başladı, Lego Klon Savaşları başladı ve sonunda: bir konuşma Pikaçu ezebilirsin. Buna bir bak!


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Aptal Olmaz başlıklı yazı için görsel

Sıcak Oyuncaklar Marvel’s Loki Klasik Loki Altıncı Ölçek Figürü

Oyuncak rafınızda belirli bir miktarda Şanlı Amaç eksikse veya siz sadece gerçekten Richard E. Grant’in size parlak sarı ve yeşil S renkleriyle bakan rahatsız edici derecede doğru bir benzerliğine ihtiyacınız var.pandex, Hot Toys, en yeni Loki figür. Disney+’ın sondan bir önceki bölümünde görülen Marvel karakterinin “Klasik” dönüşü olarak tasvir edilmiştir.Minik Sevgili Karakter Aktörü aksiyon figürünüz, bazı sihirli efekt parçaları, küçük bir el çantası, iki değiştirilebilir kafa dahil olmak üzere alternatif ellerle gelir – biri sırıtarak, diğeri nötr, Klasik Loki’nin son anlarını taklit etmek için hasarlı bir kask ve hatta belki de tüm eklemelerin en heyecan verici: a Sıcak Oyuncaklar ölçekli Timsah Loki. Hot Toys’un Bonus Richard E. Grant’li Timsah Loki’si, 2023’ün ortasında piyasada olacak.[[Sıcak oyuncaklar]


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Aptal Olmaz başlıklı yazı için görsel

resim: Lego

Lego Işık yılı Zyclops Chase, XL-15 Uzay Gemisi ve Zurg Savaş Setleri

yeterince yakınız Işık yılı‘s Lego’nun piyasaya sürülecek bir avuç seti ortaya çıkarması için 17 Haziran sürümü (başlangıç 24 Nisan) birkaç ay önce Pixar filmi tiyatroları vurur. 20 dolar, 87 parça Zyclops Kovalamacası set, Zyclops’un kendisinin aerodinamik bir yapısı ile çoğunlukla dört yaşındaki ve daha büyük kalabalığı hedef alıyor. 30$, 261 parça Zürg Savaşı Bize Buzz Lightyear’ın en korkulan düşmanı İmparator Zurg’a daha iyi bir bakış sağlıyor, ancak bu 50, 497 dolarlık XL-15 Uzay Gemisi buna dikkat edeceğiz. Buzz’ın ikonik uzay giysisini giymediği üç minifigür ve o sarı kokpit tentesi ile 80’lerin Lego Space serisinin havasını veren XL-15 ile birlikte gelir. Benny gurur duyardı.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Aptal Olmaz başlıklı yazı için görsel

resim: Hasbro/Sıcak Oyuncaklar

Hasbro Marvel Efsaneleri ve Sıcak Oyuncaklar Ay Şövalyesi rakamlar

Bu haftaki lansmanını kutlamak için Ay Şövalyesi Disney+’ta hem Hasbro hem de Hot Toys, baş kahramanı ele geçirme planlarına erken bakışlarını açıkladı. Hasbro’nun Marvel Efsanesi6″ figürü, dahil olan bir ay hilal hançerini kavramak için alternatif ellerle gelecek (ve ne yazık ki, alternatif Mark Spector/Steven Grant kafası yok), doğal olarak çok daha pahalı olan Hot Toys figürü, hançer aksesuarlarından en az ikisini içeriyor, bir LED ışıklı kafa ve eklemli bir pelerin gibi görünen şey.Her ikisi için de fiyat veya sürüm ayrıntıları henüz onaylanmadı, ancak Hasbro’nun rakamı ön sipariş için artacak 12 Nisan.[[hayret]


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Aptal Olmaz başlıklı yazı için görsel

Yan Gösteri Koleksiyonları Yıldız Savaşları: Klon Savaşları Yoda Altıncı Ölçekli Figür

Sideshow Collectibles, en iyi altıncı ölçekten bazılarını sunmaya devam ediyor Yıldız Savaşları karakterlerin mükemmel görünümlerine dayanan rakamlar Klon savaşları animasyon dizisi. Obi-Wan ve Anakin şimdi Usta Yoda’nın kendisi katıldı5.5-inç boyunda duruyor ve olasılık için tel takviyeli bir etek ile Jedi bornozunu içeren tam bir kumaş kıyafeti giymiş. Diğer aksesuarlar arasında altı adet değiştirilebilir el, dört adet değiştirilebilir ayak, bir baston ve Yoda’nın ışın kılıcı bulunur. 165$ rakamı şimdi ön sipariş için mevcutsevkıyatın en erken Aralık’a veya en geç Mart 2023’e kadar olması beklenmiyor.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Aptal Olmaz başlıklı yazı için görsel

resim: Mikro Makineler

Jazware’lerin Mikro Makineleri Bumblebee Aksiyon Oyun Seti

Popülerliklerinin zirvesindeyken, Galoob’un orijinal Micro Machines serisi, her şeye dayanan araçlara ve oyun setlerine sahipti. Yıldız Savaşları ile Yıldız Savaşları. 2020’ye geri döndük, Hasbro ve Jazwares, Micro Machines’i yeniden canlandırdı, ve sürekli büyüyen küçük araba koleksiyonu artık bir başka popüler Hasbro mülkü olan Transformers’a dayanan araçları ve oyun setlerini içeriyor. En son eklenen, Mikro Makineler X Transformers Bumblebee Aksiyon Oyun Seti adından da anlaşılacağı gibi, sarı bir Camaro’dan, her seviyede blasterlerle tepeden tırnağa silahlanmış, genişleyen bir garaj kompleksine dönüşür. bu 38 dolarlık oyun seti Decepticon Barricade’in bir Micro Machine sürümünü içerir, ancak boyutu göz önüne alındığında, dönüşebileceği alternatif bir robot moduna sahip değildir.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Aptal Olmaz başlıklı yazı için görsel

Lego Yıldız Savaşları: Klon Savaşları Cumhuriyet Savaş Tankı

12 yıllık mükemmel bir koşuyu 2020’de bitirmesine rağmen, Klon Savaşları oyuncak cephesinde hala çok fazla sevgi alıyor. Sideshow bize sadece yeni bir animasyonlu Yoda figürü vermekle kalmadı, aynı zamanda Lego seriden bir araca dayanan 40 $, 262 parçalık yeni bir Republic Fighter Tank ortaya çıkardı. Nispeten küçük bir set olmasına rağmen, tank hala altı minifigürle geliyor: 187. Lejyon Klon Komutanı, iki 187. Lejyon Klon Birlikleri, iki savaş droidi ve mor ışın kılıcıyla Mace Windu. set şimdi Lego’nun web sitesinde ön sipariş için mevcutancak 26 Nisan’a kadar gönderilmeyecek.


Takara Tomy Norinori Pikachu Konuşan Robot

Dünyanın Pikachu ürünlerine olan sevgisi bitecek mi? Kesinlikle hayır umuyoruz. Video oyunlarına, peluş oyuncaklara ve koleksiyon kartlarına ek olarak, şaşırtıcı bir şekilde animasyonlu elektronik Pikachu oyuncakları sıkıntısı yok. Takara Tomy’nin Norinori Pikachu Konuşan Robotunu diğerlerinden ayıran şey, göbeğinin hızlı bir “Pika!” ile dürtülmesine tepki veren yumuşacık yumuşak gövdesidir. Bot ayrıca bir avuç Japonca kelimeye 60 farklı Japonca kelime öbeği ile yanıt veriyor (görünüşe göre sadece farklı çekimlerle “Pika” demekle sınırlı değil), ve Pikachu bir şarkı bile söyleyecek ve üç farklı melodi eşliğinde dans edecek. adresinden temin edilebilir. Japonya Trend Mağazası, Hangi küçük bir servet karşılığında bir tanesini denizaşırı ülkelere seve seve gönderir: 131 $.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın