Blizzard Entertainment, World of Warcraft’ın Mage Tower’ını geri getiriyor, ancak bu sefer kalıcı olarak. 29 Mart’ta Broken Shore’a döndüğünde, solo odaklı içeriğe canınız ne zaman isterse erişebileceksiniz.

Mage Tower ilk olarak 2016’daki Legion genişlemesi sırasında WoW’a geldi. Sonuç olarak, Blizzard’ın geçen yıl Shadowlands yaması sırasında sınırlı bir kapasitede geri getirmesiyle, hayranlar arasında popülerliğini korudu. Legion Timewalking olayıyla ilgili sorun, Büyücü Kulesinin yalnızca arada sırada rotasyona girdiğinde kullanılabilir olmasıydı.

WoW geliştiricileri, “Legion Timewalking bonus etkinliğini ilk olarak geliştirdiğimizde, Legion’dan ekleyebileceğimiz diğer eğlenceli özellikleri arıyorduk.” izah etmek. “Zaman Yıpranmış Kilit Taşları ve Büyücü Kulesi de bunun bir parçasıydı. Geri bildirimleri duyduktan ve nasıl sonuçlandığını gördükten sonra, kişisel beceri mücadelesinin birkaç ayda bir kısa bir süre için mevcut olmasının bu tür etkinliklerin ruhuna uygun olmadığı konusunda hemfikiriz. Bu nedenle, 29 Mart haftasından itibaren Büyücü Kulesine her an erişilebilir olacak ve artık Legion Timewalking bonus etkinliğine bağlı olmayacak.”

Eğer döngünün dışında kaldıysanız, Mage Tower, oyuncuları Blizzard’ın seçtiğiniz sınıfı göz önünde bulundurarak tasarladığı solo karşılaşmaları yenmeye zorlar. Herhangi bir sınıfla yedi zorluktan birini yenerseniz, bunu göstermek için Lejyon temalı bir dönüşüm seti alacaksınız. Ayrıca ödül olarak “Yükselen Başarı” başarısını da kazanacaksınız. Bu arada Guardian Druidler, ek bir ödül olarak Druid Fel Werebear Formunu alıyorlar.

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Mage Tower’ın dönüşü, Blizzard önümüzdeki ay bir sonraki WoW genişlemesini açıklayana kadar sizi meşgul edecek. PC’deki en iyi MMORPG’lerin daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.oyun-2

Bir yanıt yazın