Outlook’ta PDF önizlemelerini göremiyorsanız, Microsoft’un soruna neden olabilecek iki özel çakışma belirlediğini bilin. Biri PowerToys ile, diğeri ise Adobe Acrobat Reader ile.

Microsoft PowerToys için, yüklediyseniz ve PDF önizleme ayarlarını geçersiz kılıyorsa, düzeltme PowerToys uygulamasına gitmek, Dosya Gezgini Eklentilerine tıklamak ve “PDF’yi etkinleştir (.pdf) önizlemesini etkinleştir” etiketli seçeneği devre dışı bırakmak kadar basittir. ” Bu kadar.

Adobe Acrobat Reader durumu her zamankinden biraz daha karmaşık çünkü buradaki sorun Outlook ve Acrobat Reader’ın aynı bitlikte kurulmamasından kaynaklanıyor. Bunu düzeltmek için önce Outlook yüklemenizin 32 bit mi yoksa 64 bit mi olduğunu kontrol etmeniz gerekir. Outlook’u açıp ardından “Dosya”, “Ofis Hesabı” ve son olarak “Outlook Hakkında”yı seçerek bitliği kontrol edebilirsiniz.

Ardından, programın “Yardım” seçeneğinin altındaki “Adobe Acrobat Reader Hakkında” bölümünde Adobe Acrobat Reader kurulumunuzu kontrol edin. Bitlik, Outlook yüklemenizden farklıysa, Acrobat Reader’ı kaldırın ve Outlook ile aynı bitlikte yeniden yükleyin.

Bu düzeltmeler PDF önizleme sorununu çözmelidir, ancak çözülmezse kontrol edin. Microsoft’un blogu durumla ilgili herhangi bir güncelleme için (aracılığıyla BleeBilgisayar).

Bu, Outlook hatalarının insanları rahatsız ettiği ilk sefer değil ve muhtemelen son da olmayacak. Ancak en azından bu hata için, açıkça tanımlanmış iki olası neden ve bunlarla birlikte gitmek için kolay çözümler var.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20

Bir yanıt yazın