Ethan Hawke, Los Angeles'taki Moon Knight galasında mor bir takım giyiyor.

Fotoğraf: Fotoğraf: Tommaso Boddi/WireImage (Getty Resimleri)

cesurca hareket et, Disney+ ve Marvel Stüdyoları takıldı Hollywood’un en ünlülerinden biri tecrübeli bağımsız film, düşmanın içinde oynamasına yol açar Ay Şövalyesi. yakın zamanda Ay Şövalyesi Pc’ye basio9’un katıldığı konferansEthan Hawke, Marvel ile çalışmanın nasıl gişe rekorları kıran filmlere bakış açısını gerçekten değiştirdi.

“Tüm deneyimlerime göre, genellikle büyük bir bütçe olduğunda, muazzam miktarda korku var ve sorumlu insanlar inanılmaz derecede kontrol ediyor ve yaratıcılık azalıyor. Grant ile olan tüm deneyimimde [Curtis, Moon Knight’s executive producer] ve Marvel ile benbunun tam tersi,dedi oyuncu. “Çok fazla oyunbazlık ve başarısız olma isteği ve kötü fikirlere sahip olma isteği vardı çünkü yapmazsanız harika bir fikir bulamazsınız ve hata yaparsınız.”

Ama çoğunlukla… o oldu Oscar Isaac onu bir kafede durduruyor ona ilham veren gizemli New Age rolünü üstlenmek lider Arthur Harrow. Görünüşe göre, benzer bağımsız eğilimleri bu özelde gerçekten heyecan vericiydi. daha koyu bir süper kahraman hikayesinde. “Başından beri Oscar’dan hissettim. Katkı sağlamak için büyük bir tutku vardı. Ve bir oyuncu bir karaktere güçlü bir şekilde vurduğunda, katkıda bulunmak istedikleri bir şeye sahip olduklarında ve onu takip ettiğinizde, iyi şeyler olur,“dedi. “Oscar, DID (Disosiyatif Kimlik Bozukluğu) ve bunun nasıl faydalı olabileceği konusunda bu adamdan çok etkilendi. Ve şu, zaten sahip olduğumuz mimariyle birleştiğinde—tHişbirliğinin ne olduğudur.”

Kesinlikle bir David Koresh-buluşuyor-New AHawke’ın, Isaac’in Steven Grant’ine, kadim tanrıya ve kafasındaki seslere güvenip güvenmemesi gerektiğini sorgulaması için ustaca kullandığı, Harrow çevresinde toksik pozitiflik işçi enerjisi elde edin. şahin “Filmlerin tarihi, akıl hastalığını kötü adam için bir yapı taşı olarak kullanan hikaye anlatıcılarıyla döşenmiştir ve bizde akıl hastasıyız. kahraman. Ve bu büyüleyici çünkü şimdi tüm süreci tersine çevirdik.

Hawke, işinin yardımcı bir şekilde yetenekli olarak oynamak olacağını düşündü, “Şimdi düşman olarak, ben deli olamam çünkü kahraman deli. Bu yüzden aklı başında bir deli ya da aklı başında, kötü niyetli bir güç bulmam gerekiyor. Ve bu, Oscar’ın yaptıklarıyla nasıl dinamikler içinde olacağımı bulmam için ilginç bir bilmeceydi.”

Kötü adamın, Steven’ın kendi başına geldiğini anlamasını engellemeye başlaması başından beri kasıtlıydı. Ay Şövalyesi olarak güç, hangi yönetmen Mohamed Diab Hawke’ı kullanmaya teşvik etti olarak motivasyon. “Mohamed, akıl hastalığını güvenilmez bir anlatıcı yaratmanın bir yolu olarak gerçekten benimsiyordu. Ve gerçeklik prizmasını bir kez kırdığınızda, seyircinin gördüğü her şeyin çarpık bir bakış açısından olduğunu fark edersiniz. Sanırım bizim bilmecemiz buydu ve dünyayı kurtarmaya çalışan birini bulduk. Ve aklında o Aziz Harrow. He, bilirsin, harika çözümün bir parçası olacağını düşünüyor.”

Kötü adam dönemini seviyoruz. Ay Şövalyesi ilk görüşümüz olacak Hawke yeni bir arenaya dalıyorkarşıt rollerden biri, ama bu son olmayacak. Haziranda yapacak başrol olmak korku film Siyah Telefon, oynamak çocuk katili lakaplıen kapmak”-a görünen ürpertici rol Harrow’dan çok farklı Ay Şövalyesi.

Ay Şövalyesi Disney+ 30 Mart’ta prömiyer yapıyor.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir yanıt yazın