Karl Urban, The Boys'un üçüncü sezonu için bir tanıtım görselinde.

resim: Prime Video

Kanlı, cüretkar dünyasını görmeyeli uzun zaman oldu. Erkekler. (Peki, canlı eylemdeen azından.) Neyse ki, üçüncü sezon sadece birkaç ay uzakta ve ilk fragman, Amazon’un sevilen süper serisinin sıra dışı kahramanları ve mutlak kötüleri için işlerin bir şekilde daha da vahşileşmek üzere olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Geçen sezon Hughie’nin (Jack Quaid) Vought Corporation ve Yedi’yi komik cinayetler yerine siyaset yoluyla ele geçirmeyi seçmesiyle sona erdikten sonra, yeni sezon bunu gerçeğe dönüştürme girişimlerini gösterecek. Ancak Billy Butcher’dan (Karl Urban) ve Oğlanların şiddetli gölgesinden kurtulmak, söylemekten daha kolay olacak, çünkü anti kahramanlar hala Vought’u nasıl bildiklerini en iyi şekilde hedef alıyorlar ve Hughie’nin görüşlerini terk etmesine izin vermeye hevesli değiller. Daha şimdi. Artı tarafta, Kasap, Homelander’a (Anthony Starr) ve Yedi’nin geri kalanına karşı bir dereceye kadar oynaması gereken, şimdi ısı görüşü elde etmeyi başardı.

A-Train’den (Jessie T. Usher) bu noktada seriden beklediğiniz kadar komik ve komik bir şekilde saçma görünüyor. Kendall Jenner bir müzik numarasına ve Kumiko (Karen Fukahara), muhtemelen amaçlanan kullanımı olmayan bir ABD bayrağı renkli yapay penis kullanıyor. (Şaşırtıcı bir şekilde, Chace Crawford’un gün boyunca masamda seks yaparken bir ahtapota bakmasını izlemedim.) Doğaüstü, görmenin de bir neşesi var Jensen Ackles, Soldier Boy olarak karşımıza çıkıyor, Kaptan Amerika’nın bu evrenin, muhtemelen tüm kalbiyle özgürlüğü besleyen ve onu elde etmek için kaç erkek, kadın ve çocuğu öldürmesi gerektiğini umursamayan Kaptan Amerika versiyonu. Umarım, Soldier, Dean Winchester’ın yapamadığını yapmayı başarır ve tırnaklardan kaçının.

Erkekler 3. sezonun ilk üç bölümü 3 Haziran’da, ardından her hafta yeni bir bölümle başlayacak.


RSS beslememizin nereye gittiğini merak ediyor musunuz? Yapabilirsin yenisini buradan al.genel-7

Bir cevap yazın