Bazen gazeteciler şanslı olur ve bulmayı ummadıkları bir hikayeyi – bir belgeyi veya raporu, hatta belki daha önceki suçların kanıtını – bildirirken bilgi keşfederler. Ama muhabirin daha önce ifşa edilmemiş bir bebeği keşfettiği bir haber okuduğumu hiç hatırlamıyorum. Devin Gordon yaptığı Vanity Fair şarkıcı Grimes’ın profilieski ortak (diyor Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk ile tekrar ayrıldılar ama arkadaş kaldılar. İkili, Mayıs 2020’de alışılmadık bir isim verdikleri ilk çocuklarını karşıladı.

Ancak kamuoyunun bildiği kadarıyla çiftin sadece bir çocuğu vardı. Gordon yakında aksini keşfeder. Grimes’la yeni evinde röportaj yaparken, ağladığını duyduğunu sanıyor ama ağzından kaçırıyor. Sonunda, inkar edilemez: Grimes’ın evinde bir yerde bir bebek var ve onun bildiğini biliyor. Yani iyi bir muhabir gibi, bunun için gidiyor.

Bu yüzden kendimi kariyerimin en tuhaf sorusunu sormaya hazırlıyorum: Hayatında başka bir bebeğin var mı Grimes?

İlk başta sorudan kaçmaya çalıştıktan sonra, sonunda, evet, çiftin 2021’in sonlarında vekil aracılığıyla, Y lakaplı Exa Dark Sideræl Musk adında bir bebeği olduğunu kabul ediyor.

Başka bir gizli çocuğun yanı sıra şunları da öğrendik:

  • Grimes, X olarak adlandırdığı oğlunu, şuradan Paul Atreides olarak düşünür. Kumdan tepe ve kendisi Paul’ün annesi Jessica olarak
  • Musk, kısa bir süre önce ona 10 yıl sonra Mars’a gitmeyi planladığından bahsetmişti.
  • “Manik peri rüyası kızı” tanımını hakaret olarak görmüyor.

Gizli bebeklerden Musk’ın görünürdeki 10 yıllık yer değiştirme planına kadar, bu parçanın tamamı, yeniden okunmasından çok okunması gereken çılgın bir yolculuk. Böyle git oku Vanity FairGrimes’ın kapak hikayesi ünlü profili türünde bir ustalık sınıfı için, sonra buraya gel de bunun hakkında biraz daha konuşalım.

genel-2

Bir yanıt yazın