Kaynak: Daniel Rubino / Windows Central

Seiren BT, Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonlara ve diğer cihazlara bağlanır, bu da bir tripod, selfie çubuğu veya diğer montaj aparatları kullanarak akışı kolaylaştırır. Mikrofonun giysilere ve diğer eşyalara takmak için bir klipsi vardır.

Razer Streaming Mobile uygulaması, arka plan gürültüsüyle başa çıkmak için yüksek veya düşük bastırma kullanmak gibi akış sesini özelleştirmek için kullanılabilir. Kapalı ve açık rüzgar çorapları da Seiren BT ile birlikte gelir ve patlamaları ve rüzgar sesini engellemek için fiziksel bir yol sağlar.

Razer Audio Mixer, yayıncıların aynı anda birden fazla ses kaynağını kontrol etmesini sağlayan dört kanalı destekler. Hybrid-XLR, TRS Line In and Out, Optical TOS ve diğer mikrofon bağlantı biçimleriyle çalışır. Canlı akış sırasında ses seviyeleri, ses efektleri ve diğer seçenekler Razer Audio Mixer’dan kontrol edilebilir.

Razer Audio Mixer, Razer Synapse 3 ile entegre olur ve oyun sesi, sohbet ve müzik gibi dijital çıkış kaynaklarıyla da çalışır. Synapse 3 desteği, mikserin EQ işlevleri ve ses değiştiriciler için kullanılabileceği anlamına gelir.

Razer’ın Key Light Chroma’sı, Razer Chroma RGB ile çalışması sayesinde yayıncılar için değişken aydınlatma sağlar. Işıkları kontrol etmek için Razer Streaming App veya Razer Synapse 3 kullanılabilir. Key Light Chroma, ön ayarları, ışıkları diğer Chroma RGB uyumlu cihazlarla senkronize etmeyi ve akış bildirimleriyle senkronizasyonu destekler. Örneğin, yayınınız sırasında heyecan verici bir şey olduğunda ışıkların kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Standart aydınlatma için Key Light Chroma’yı da kullanabilirsiniz. 2800 Lümene kadar ulaşabilir ve 3000k ile 7000k arasında beyaz sıcaklık aralığına sahiptir.

Key Light Chroma, çeyrek inç vidalı mafsala sahip masa kelepçesine monte edilmiş bir direğe takılabilir. Direk 1,3 metreye (yaklaşık 51 inç) kadar uzanır ve yalnızca 55 cm’ye (yaklaşık 22 inç) kadar düşürülebilir.

Razer Siren BT (100 $), Razer Key Light Chroma (300 $) ve Razer Audio Mixer (250 $) bugün 10 Mart 2022’den itibaren satışta.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.



genel-20

Bir yanıt yazın