En yeni VR kulaklıklardan birini almak istiyorsanız – Oculus Quest 2 (yakın zamanda Meta Quest 2 olarak değiştirildi) – sizin için bir anlaşmamız var. Kendi evinizin rahatlığında VR oyunlarının ve deneyimlerinin keyfini çıkarmanın en iyi yolu ve şimdi bir Oculus Quest 2 satın almanın tam zamanı. Size her şeyi anlatırken okumaya devam edin.

Bugünün en iyi Oculus Quest 2 anlaşması

Şu anda bir Oculus Quest 2 satın alırsanız, Pilli Quest 2 Elite Kayışta 10$ indirim kazanın† Ergonomik kayış size gelişmiş konfor ve pil ömrü sağlar, hepsi tek bir pakette.

Bunun nedeni, kayışının, takma tekerleğinin hızlı bir şekilde döndürülmesi sayesinde, kullanırken dengeyi ve desteği artırmanıza yardımcı olmasıdır. Birlikte, çalma sürenizi ikiye katlayan yerleşik bir pile sahiptir. Hiç kimse, en sevdiğiniz oyunu oynamak istediğiniz gibi, düşük bir şarjla hayal kırıklığına uğramak istemez, bu nedenle bu ekstra kayış, oyun oynamanın keyfini daha da uzun süre çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Mevcut standart yumuşak kayışın yerini aldığı için birinci sınıf kafa kayışını VR kulaklığınıza takmak kolaydır. Oradan, kulaklığa karşı bir denge görevi gördüğü için gelişmiş ağırlık dağılımı elde edersiniz. Ayrıca, ekstra pil sayesinde iki saate kadar ek oynatma süresi elde edersiniz. Oculus Quest 2’nizi oynarken ve kullanırken gerçekten büyük bir fark yarattığından, kısa süre sonra onsuz nasıl yaşadığınızı merak edeceğiniz bir aksesuardır.

Normalde fiyatı 109$ olan kayış, sadece 299$’dan başlayan bir Oculus Quest 2 satın aldığınızda sadece 99$’a düşüyor. 400 doların biraz altında, eskisinden daha güçlü pil ömrünün ek avantajıyla bir Oculus Quest 2’nin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Oldukça popüler bir VR kulaklığı için gerçekten harika bir fırsat. Bugünlerde oyunların üstün grafikler sayesinde gerçekçi olduğunu düşünüyorsanız, gerçekten sürükleyici bir deneyimin parçası olduğunuzda ne kadar iyi olduğunu görene kadar bekleyin.

Oculus Quest 2’yi satın almalı mısınız?

Oculus Quest 2’nin öncülü olan Oculus Quest, çok iyi çalışması ve içine girmenin çok kolay olması sayesinde en iyi VR başlıklarımız arasında kolayca kazandı. Oculus Quest 2, bu başarının üzerine inşa edilmiştir ve yüksek kalitesi sayesinde son zamanlarda Steam kullanıcıları arasında kolaylıkla hakimiyet kurmuştur.

VR’nin nasıl çalıştığı hakkında biraz bilgi edinmeye değer, ancak aslında Oculus Quest 2’yi kavramak o kadar basit ki, hemen dalabilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı basit olacak şekilde tasarlanmış, gerçekten ihtiyacınız olan tek şey biraz boş alan ve bağlayabileceğiniz kaliteli bir bilgisayar.

Oculus Quest 2, öncekinden çok daha iyi. Göz başına 1832 x 1920 pikselde %50 daha fazla piksele sahip daha yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahiptir. Ekranı, daha iyi görseller anlamına gelen süper yüksek çözünürlüklere izin veren tek bir LCD’dir. Ayrıca 90Hz yenileme hızlarını da destekler, böylece kullanımı ipeksi pürüzsüzlükte görünür. Bu, özellikle geçmişte bir VR kulaklığı kullanırken taşıt tutması veya benzer fiziksel sorunlardan muzdarip olan herkese yardımcı olacaktır.

Kulaklığın içinde 6 GB belleğe sahip bir Qualcomm Snapdragon XR2 platformu var, bu nedenle birçok şeyle başa çıkabiliyor. Çok fazla donanıma sahip olmasına rağmen, aslında önceki kulaklığa göre daha küçük ve %10 daha hafiftir, bu nedenle uzun süre takmak için harikadır. Yumuşak bir kayışla gelir ve tamamen kablosuzdur, böylece hiçbir şekilde sınırlı hissetmezsiniz. Ayrıca ayarlanabilir optiklere sahiptir, böylece istediğiniz gibi ince ayar yapabilirsiniz. Kulaklığın yanı sıra, harika ergonomi sağlayan ve elinizde iyi hissettiren dokunmatik kontrolörlere de sahip oluyorsunuz.

Kulaklıklı mikrofon setinde ayrıca sistem düzeyinde yerleşik bir fitness takipçisi bulunur. Bu sayede, kulaklığı kullanarak oyun oynarken ne kadar egzersiz yaptığınızı takip edebiliyor. Kontrol panelindeki Oculus Move adlı ekstra bir özellik, farklı oyunlar ve uygulamalardaki hareketlerinizi izlemenize izin verirken VR fitness hedefleri belirlemenize de yardımcı olur.

Oculus Quest 2 sadece eğlenceden ibaret değil. Ayrıca evinizden çıkmadan daha zinde ve sağlıklı olmanızı sağlar. Sonuç olarak, bir Oculus Quest 2 aracılığıyla VR dünyasındayken daha fit olmak bile eğlencelidir.

VR oyunları konusunda ciddiyseniz, Oculus Quest 2 ihtiyacınız olan VR başlığıdır. Oyunları daha eğlenceli hale getirir, canlı konserlere katılmanıza, evden kalori yakmanıza ve hatta yakınlarda yaşamasalar bile arkadaşlarınızla film izlemenize olanak tanır. Oyun değiştirici terimi çok fazla atılıyor, ancak VR teknolojisi söz konusu olduğunda, buradaki ideal terim bu. Uğraşmanız gereken herhangi bir kablo olmaması sayesinde kendinizi daha özgür hissetmek, Oculus Quest 2’nin her zaman hayalini kurduğunuz VR başlığı olmasını sağlar.

Okuyucularımızın kaliteli ürün ve hizmetlerde en iyi fırsatları bulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız olarak seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve bulunabilirliği herhangi bir zamanda değişebilir. Satın almadan önce bunların hala yürürlükte olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Digital Trends, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.


genel-19

Bir cevap yazın