Apple TV+, Matt Kay tarafından yönetilmek üzere yedi kez Formula 1 dünya şampiyonu olan Lewis Hamilton hakkında uzun metrajlı bir belgesel satın aldı.

İsimsiz proje, Hamilton ve ekibine pist içinde ve dışında erişim ve konuk röportajları sunacak. Belgeselin yapımcılığını Hamilton, Penni Thow, Box to Box Films ve One Community üstlenecek. Richard Plepler, Eden Productions aracılığıyla yürütücü yapımcılık yapacak; Scott Budnick ayrıca yönetici yapımcı olarak görev yapacak.

Hamilton ayrıca Brad Pitt’in yıldıza eklendiği ve yaklaşmakta olan filmin yapımcısı Joseph Kosinski’nin olduğu isimsiz bir projede yer alıyor. Top Gun: Maverick, yönetmenlik. Mega yapımcı Jerry Bruckheimer ve Kosinski ile birlikte çalışan senarist Ehren Kruger. başına buyrukaynı zamanda projenin bir parçası.

Adsız belgesel, Apple’ın yakın zamanda duyurulan kurgusal olmayan programlar listesine katılıyor. Bana Sihir Diyorlariki kez NBA Onur Listesi üyesi ve kültür ikonu Earvin “Magic” Johnson’ın hayatını ve kariyerini anlatan etkinlik dizisi, 22 Nisan’da Apple TV+’da yayınlanacak ve Oprah Winfrey’in baş yapımcılığını üstlendiği merhum Sidney Poitier hakkında bir belgesel ve Reginald Hudlin tarafından yönetildi.

Hamilton, Copper, WME ve Ziffren Brittenham tarafından temsil ediliyor.sinema-2

Bir yanıt yazın